Volkswagen Golf 6 of Volkswagen Golf 7?

De Volkswagen Golf 7 heeft bij de APK 20% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Golf 6, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Volkswagen Golf 6Volkswagen Golf 7
Bouwjaren2008–20132013–2020
Zonder technische gebreken63% (gem. 70%)84% (gem. 84%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 21%)7% (gem. 10%)
Ranglijst#118 van 137 compacte middenklassers#64 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren20152020
Onlogische tellerstand5%2%
Terugroepacties32
Geëxporteerd10%9%
Op naam in Nederland46.024109.681

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Volkswagen Golf 6, 9 jaar: 94% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 10 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 11 jaar: 79% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 12 jaar: 74% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 13 jaar: 69% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 14 jaar: 63% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 15 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 16 jaar: 56% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 17 jaar: 54% zonder gebreken Volkswagen Golf 6, 18 jaar: 52% zonder gebreken Volkswagen Golf 6 Volkswagen Golf 7, 4 jaar: 97% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 5 jaar: 94% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 6 jaar: 92% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 7 jaar: 89% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 8 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 9 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 10 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 11 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 12 jaar: 76% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 13 jaar: 74% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 14 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Golf 7 Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Volkswagen Golf 6Volkswagen Golf 7alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelVolkswagen Golf 6Volkswagen Golf 7
Wielophanging & vering62% vaker54% vaker
Motor & aandrijving93% vaker19% vaker
Remmen11% vakergemiddeld
Elektronica & veiligheid37% vaker16% minder
Uitlaat & emissie26% minder55% minder
Stuurinrichting75% minder86% minder
Carrosserie & roest13% vaker37% minder
Ruiten, wissers & spiegels18% minder99% vaker
Verlichting16% minder29% minder
Banden & wielen22% vaker28% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode