Volkswagen Passat CC / CC of Volvo V70 / XC70 (III)?

De Volvo V70 / XC70 (III) heeft bij de APK 18% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Passat CC / CC, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Volkswagen Passat CC / CCVolvo V70 / XC70 (III)
Bouwjaren2008–20152007–2016
Zonder technische gebreken64% (gem. 69%)74% (gem. 73%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 22%)18% (gem. 19%)
Ranglijst#80 van 107 middenklassers#33 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2007–2008
Onlogische tellerstand5%4%
Terugroepacties210
Geëxporteerd14%14%
Op naam in Nederland1.79825.058

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 11 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 12 jaar: 76% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 13 jaar: 71% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 14 jaar: 71% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 15 jaar: 62% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 16 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC, 17 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Passat CC / CC Volvo V70 / XC70 (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 8 jaar: 88% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 10 jaar: 83% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 11 jaar: 80% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 12 jaar: 75% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 13 jaar: 72% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 14 jaar: 70% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 15 jaar: 69% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 16 jaar: 70% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 17 jaar: 69% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 18 jaar: 68% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 19 jaar: 66% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Volkswagen Passat CC / CCVolvo V70 / XC70 (III)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelVolkswagen Passat CC / CCVolvo V70 / XC70 (III)
Motor & aandrijving96% vaker32% vaker
Wielophanging & vering24% vaker39% minder
Remmen24% minder29% minder
Elektronica & veiligheid80% vaker55% minder
Uitlaat & emissie7% vaker52% vaker
Stuurinrichting70% minder19% vaker
Carrosserie & roest25% minder62% minder
Ruiten, wissers & spiegels5% minder25% minder
Verlichting6% minder15% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode