Volvo S60 (I) of Volvo S60 (II)?

De Volvo S60 (II) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Volvo S60 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Volvo S60 (I)Volvo S60 (II)
Bouwjaren2001–20092010–2018
Zonder technische gebreken56% (gem. 54%)80% (gem. 77%)
Met een afkeurpunt33% (gem. 31%)13% (gem. 16%)
Ranglijst#39 van 107 middenklassers#21 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2015
Onlogische tellerstand9%3%
Terugroepacties013
Geëxporteerd6%15%
Op naam in Nederland6.7473.184

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 21 23 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Volvo S60 (I), 15 jaar: 65% zonder gebreken Volvo S60 (I), 16 jaar: 63% zonder gebreken Volvo S60 (I), 17 jaar: 61% zonder gebreken Volvo S60 (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Volvo S60 (I), 19 jaar: 60% zonder gebreken Volvo S60 (I), 20 jaar: 59% zonder gebreken Volvo S60 (I), 21 jaar: 57% zonder gebreken Volvo S60 (I), 22 jaar: 51% zonder gebreken Volvo S60 (I), 23 jaar: 51% zonder gebreken Volvo S60 (I), 24 jaar: 49% zonder gebreken Volvo S60 (I), 25 jaar: 47% zonder gebreken Volvo S60 (I) Volvo S60 (II), 7 jaar: 90% zonder gebreken Volvo S60 (II), 8 jaar: 87% zonder gebreken Volvo S60 (II), 9 jaar: 88% zonder gebreken Volvo S60 (II), 10 jaar: 87% zonder gebreken Volvo S60 (II), 11 jaar: 83% zonder gebreken Volvo S60 (II), 12 jaar: 78% zonder gebreken Volvo S60 (II), 13 jaar: 76% zonder gebreken Volvo S60 (II), 14 jaar: 76% zonder gebreken Volvo S60 (II), 15 jaar: 74% zonder gebreken Volvo S60 (II), 16 jaar: 78% zonder gebreken Volvo S60 (II) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Volvo S60 (I)Volvo S60 (II)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelVolvo S60 (I)Volvo S60 (II)
Motor & aandrijving12% vaker24% vaker
Remmen7% minder11% minder
Stuurinrichtinggemiddeld7% minder
Wielophanging & vering40% minder48% minder
Elektronica & veiligheid14% minder37% minder
Uitlaat & emissiegemiddeld9% minder
Carrosserie & roest47% minder60% minder
Verlichting51% vaker63% minder
Ruiten, wissers & spiegels15% minder43% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode