Volvo V70 / XC70 (II) of Volvo V70 / XC70 (III)?

De Volvo V70 / XC70 (III) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Volvo V70 / XC70 (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Volvo V70 / XC70 (II)Volvo V70 / XC70 (III)
Bouwjaren2000–20072007–2016
Zonder technische gebreken51% (gem. 52%)74% (gem. 73%)
Met een afkeurpunt37% (gem. 31%)18% (gem. 19%)
Ranglijst#59 van 107 middenklassers#33 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2007–2008
Onlogische tellerstand11%4%
Terugroepacties010
Geëxporteerd6%14%
Op naam in Nederland22.82125.058

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 21 23 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 16 jaar: 59% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 17 jaar: 56% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 18 jaar: 57% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 19 jaar: 57% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 20 jaar: 55% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 21 jaar: 52% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 22 jaar: 49% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 23 jaar: 46% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 24 jaar: 43% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 25 jaar: 41% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II), 26 jaar: 37% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (II) Volvo V70 / XC70 (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 8 jaar: 88% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 10 jaar: 83% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 11 jaar: 80% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 12 jaar: 75% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 13 jaar: 72% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 14 jaar: 70% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 15 jaar: 69% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 16 jaar: 70% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 17 jaar: 69% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 18 jaar: 68% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III), 19 jaar: 66% zonder gebreken Volvo V70 / XC70 (III) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Volvo V70 / XC70 (II)Volvo V70 / XC70 (III)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelVolvo V70 / XC70 (II)Volvo V70 / XC70 (III)
Motor & aandrijving16% vaker32% vaker
Remmen5% vaker29% minder
Wielophanging & vering15% minder39% minder
Stuurinrichtinggemiddeld19% vaker
Uitlaat & emissie14% vaker52% vaker
Elektronica & veiligheid9% minder55% minder
Verlichting56% vaker15% minder
Carrosserie & roest76% minder62% minder
Ruiten, wissers & spiegels14% vaker25% minder
Banden & wielen26% vaker38% minder
LPG/CNG651% vaker83% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode