Volvo XC90 (I) of Volvo XC90 (II)?

De Volvo XC90 (I) heeft bij de APK 61% minder vaak technische gebreken dan de Volvo XC90 (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Volvo XC90 (I)Volvo XC90 (II)
Bouwjaren2003–20132015–2026
Zonder technische gebreken55% (gem. 58%)66% (gem. 88%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 28%)15% (gem. 8%)
Ranglijst#27 van 61 grote SUV's#61 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren–2021
Onlogische tellerstand9%1%
Terugroepacties014
Geëxporteerd13%4%
Op naam in Nederland7.51122.923

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Volvo XC90 (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 12 jaar: 77% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 13 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 14 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 15 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 16 jaar: 64% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 19 jaar: 53% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 22 jaar: 41% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 23 jaar: 37% zonder gebreken Volvo XC90 (I) Volvo XC90 (II), 3 jaar: 97% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 4 jaar: 92% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 5 jaar: 88% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 6 jaar: 79% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 7 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 8 jaar: 56% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 9 jaar: 54% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 10 jaar: 55% zonder gebreken Volvo XC90 (II), 11 jaar: 57% zonder gebreken Volvo XC90 (II) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Volvo XC90 (I)Volvo XC90 (II)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelVolvo XC90 (I)Volvo XC90 (II)
Remmen48% vaker25% minder
Motor & aandrijving7% vakergemiddeld
Wielophanging & vering7% minder115% vaker
Elektronica & veiligheid23% vaker51% vaker
Uitlaat & emissie12% vaker43% vaker
Stuurinrichting30% minder1396% vaker
Carrosserie & roest11% minder689% vaker
Verlichting76% vaker68% minder
Ruiten, wissers & spiegels23% minder50% minder
Banden & wielen28% minder62% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode