Betrouwbaarste auto's in de hogere middenklasse volgens de APK
63 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Lexus ES (VII), Lexus GS (IV), Audi A8 (D5).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus ES (VII) | 2018–2026 | 648 | 57% minder |
| 2 | Lexus GS (IV) | 2013–2018 | 966 | 53% minder |
| 3 | Audi A8 (D5) | 2018–2025 | 926 | 46% minder |
| 4 | Audi A8 (D4) | 2010–2017 | 2.448 | 42% minder |
| 5 | Porsche Panamera (971) | 2017–2024 | 3.179 | 40% minder |
| 6 | Maserati Quattroporte (V) | 2004–2008 | 584 | 37% minder |
| 7 | Audi A7 (C8) | 2018–2025 | 1.376 | 37% minder |
| 8 | Porsche Taycan | 2020–2026 | 2.522 | 35% minder |
| 9 | Saab 9-5 (II) | 2010–2012 | 1.392 | 35% minder |
| 10 | Audi A6 (C8) | 2018–2026 | 11.452 | 34% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 54 | Citroen CX | 1976–1989 | 1.071 | 20% vaker |
| 55 | BMW 5-serie Gran Turismo (F07) | 2009–2016 | 2.395 | 20% vaker |
| 56 | Chrysler 300C (LX) | 2004–2008 | 1.766 | 27% vaker |
| 57 | Mercedes-Benz S-Klasse (W222) | 2013–2020 | 5.862 | 48% vaker |
| 58 | Mercedes-Benz S-Klasse (W223) | 2021–2026 | 879 | 53% vaker |
| 59 | Mercedes-Benz E-Klasse (W213) | 2016–2026 | 19.701 | 73% vaker |
| 60 | Volvo S90 (II) | 2016–2024 | 2.986 | 74% vaker |
| 61 | Mercedes-Benz CLS (C257) | 2018–2024 | 683 | 80% vaker |
| 62 | Volvo V90 (II) | 2016–2025 | 15.077 | 94% vaker |
| 63 | Tesla Model S | 2013–2020 | 17.189 | 105% vaker |
Alle 63 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus ES (VII) | 2018–2026 | 648 | 57% minder |
| 2 | Lexus GS (IV) | 2013–2018 | 966 | 53% minder |
| 3 | Audi A8 (D5) | 2018–2025 | 926 | 46% minder |
| 4 | Audi A8 (D4) | 2010–2017 | 2.448 | 42% minder |
| 5 | Porsche Panamera (971) | 2017–2024 | 3.179 | 40% minder |
| 6 | Maserati Quattroporte (V) | 2004–2008 | 584 | 37% minder |
| 7 | Audi A7 (C8) | 2018–2025 | 1.376 | 37% minder |
| 8 | Porsche Taycan | 2020–2026 | 2.522 | 35% minder |
| 9 | Saab 9-5 (II) | 2010–2012 | 1.392 | 35% minder |
| 10 | Audi A6 (C8) | 2018–2026 | 11.452 | 34% minder |
| 11 | Porsche Panamera (970) | 2009–2016 | 2.643 | 34% minder |
| 12 | Audi A6 (C7) | 2011–2018 | 33.019 | 29% minder |
| 13 | BMW 5-serie (G30/G31) | 2017–2025 | 32.055 | 28% minder |
| 14 | Volvo S80 (II) | 2006–2015 | 8.561 | 28% minder |
| 15 | Mercedes-Benz E-Klasse Coupé / Cabrio (C207) | 2009–2016 | 8.504 | 27% minder |
| 16 | BMW 6-serie Gran Turismo (G32) | 2017–2023 | 1.230 | 27% minder |
| 17 | Audi A7 (C7) | 2010–2018 | 3.539 | 25% minder |
| 18 | BMW 7-serie (G11/G12) | 2015–2022 | 3.813 | 24% minder |
| 19 | Maserati Ghibli (III) | 2013–2023 | 902 | 24% minder |
| 20 | Jaguar XJ (X351) | 2010–2020 | 1.297 | 20% minder |
| 21 | BMW 6-serie (F06/F12/F13) | 2011–2017 | 2.683 | 19% minder |
| 22 | Audi A8 (D3) | 2003–2008 | 1.605 | 18% minder |
| 23 | BMW 6-serie (E63/E64) | 2004–2008 | 2.127 | 18% minder |
| 24 | Jaguar XF (X250) | 2008–2015 | 3.827 | 15% minder |
| 25 | Mercedes-Benz CLS (C218) | 2011–2017 | 2.924 | 15% minder |
| 26 | Lexus GS (III) | 2005–2011 | 1.101 | 15% minder |
| 27 | Jaguar XJ (X350) | 2003–2009 | 3.005 | 13% minder |
| 28 | Jaguar XJ (X308) | 1997–2002 | 1.459 | 11% minder |
| 29 | Volvo S80 (I) | 1999–2006 | 5.854 | 10% minder |
| 30 | Mercedes-Benz E-Klasse (W212) | 2009–2016 | 22.265 | 9% minder |
| 31 | Audi A6 (C6) | 2004–2011 | 21.117 | 8% minder |
| 32 | Jaguar XF (X260) | 2015–2023 | 1.423 | 6% minder |
| 33 | Mercedes-Benz S-Klasse (W221) | 2005–2013 | 5.404 | gemiddeld |
| 34 | Saab 9-5 (I) | 1998–2009 | 10.769 | gemiddeld |
| 35 | Mercedes-Benz E-Klasse (W210) | 1995–2002 | 3.680 | gemiddeld |
| 36 | Citroen C6 | 2006–2012 | 1.595 | gemiddeld |
| 37 | BMW 5-serie (E60/E61) | 2003–2010 | 27.413 | 6% vaker |
| 38 | BMW 7-serie (F01/F02) | 2008–2015 | 2.215 | 8% vaker |
| 39 | Renault Vel Satis | 2002–2008 | 638 | 9% vaker |
| 40 | BMW 5-serie (F10/F11) | 2010–2017 | 45.728 | 10% vaker |
| 41 | Mercedes-Benz S-Klasse (W220) | 1999–2005 | 2.309 | 10% vaker |
| 42 | Mercedes-Benz E-Klasse (W211) | 2002–2009 | 19.009 | 12% vaker |
| 43 | BMW 7-serie (E38) | 1994–1999 | 773 | 12% vaker |
| 44 | Jaguar S-Type | 1999–2007 | 3.389 | 12% vaker |
| 45 | BMW 5-serie (E34) | 1988–1995 | 696 | 14% vaker |
| 46 | Volvo 940 / 960 | 1991–1998 | 9.282 | 14% vaker |
| 47 | Mercedes-Benz E-Klasse Coupé / Cabrio (C238) | 2017–2023 | 2.873 | 14% vaker |
| 48 | Mercedes-Benz CLS (C219) | 2004–2010 | 3.084 | 14% vaker |
| 49 | Saab 9000 | 1985–1998 | 730 | 15% vaker |
| 50 | Peugeot 607 | 2001–2008 | 829 | 15% vaker |
| 51 | BMW 5-serie (E39) | 1996–2003 | 10.619 | 16% vaker |
| 52 | BMW 7-serie (E65/E66) | 2001–2007 | 1.452 | 18% vaker |
| 53 | Audi A6 (C5) | 1997–2004 | 2.787 | 19% vaker |
| 54 | Citroen CX | 1976–1989 | 1.071 | 20% vaker |
| 55 | BMW 5-serie Gran Turismo (F07) | 2009–2016 | 2.395 | 20% vaker |
| 56 | Chrysler 300C (LX) | 2004–2008 | 1.766 | 27% vaker |
| 57 | Mercedes-Benz S-Klasse (W222) | 2013–2020 | 5.862 | 48% vaker |
| 58 | Mercedes-Benz S-Klasse (W223) | 2021–2026 | 879 | 53% vaker |
| 59 | Mercedes-Benz E-Klasse (W213) | 2016–2026 | 19.701 | 73% vaker |
| 60 | Volvo S90 (II) | 2016–2024 | 2.986 | 74% vaker |
| 61 | Mercedes-Benz CLS (C257) | 2018–2024 | 683 | 80% vaker |
| 62 | Volvo V90 (II) | 2016–2025 | 15.077 | 94% vaker |
| 63 | Tesla Model S | 2013–2020 | 17.189 | 105% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.