Betrouwbaarste auto's van 3–5 jaar volgens de APK
307 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Lexus UX, Honda CR-V (V), Toyota RAV4 (V).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus UX | 2019–2026 | 1.490 | 85% minder |
| 2 | Honda CR-V (V) | 2018–2026 | 979 | 82% minder |
| 3 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 12.516 | 80% minder |
| 4 | Toyota Yaris Cross | 2021–2026 | 11.207 | 79% minder |
| 5 | Honda Jazz (IV) | 2020–2026 | 2.137 | 78% minder |
| 6 | Mazda CX-60 | 2022–2026 | 703 | 78% minder |
| 7 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 8.789 | 77% minder |
| 8 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 430 | 76% minder |
| 9 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 15.557 | 76% minder |
| 10 | Toyota Corolla Cross | 2022–2026 | 614 | 75% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 298 | Citroen Jumpy / SpaceTourer | 2017–2026 | 480 | 167% vaker |
| 299 | Toyota Land Cruiser (150) | 2011–2024 | 208 | 169% vaker |
| 300 | Dacia Lodgy | 2012–2021 | 599 | 171% vaker |
| 301 | Toyota ProAce | 2017–2025 | 779 | 194% vaker |
| 302 | Mercedes-Benz Vito / V-Klasse (W447) | 2015–2026 | 4.429 | 204% vaker |
| 303 | Mercedes-Benz B-Klasse (W246) | 2012–2018 | 396 | 228% vaker |
| 304 | Dacia Jogger | 2022–2026 | 2.554 | 248% vaker |
| 305 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 269% vaker |
| 306 | Mercedes-Benz Sprinter (906) | 2009–2026 | 3.800 | 481% vaker |
| 307 | Renault Trafic (III) | 2014–2024 | 775 | 490% vaker |
Alle 307 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus UX | 2019–2026 | 1.490 | 85% minder |
| 2 | Honda CR-V (V) | 2018–2026 | 979 | 82% minder |
| 3 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 12.516 | 80% minder |
| 4 | Toyota Yaris Cross | 2021–2026 | 11.207 | 79% minder |
| 5 | Honda Jazz (IV) | 2020–2026 | 2.137 | 78% minder |
| 6 | Mazda CX-60 | 2022–2026 | 703 | 78% minder |
| 7 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 8.789 | 77% minder |
| 8 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 430 | 76% minder |
| 9 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 15.557 | 76% minder |
| 10 | Toyota Corolla Cross | 2022–2026 | 614 | 75% minder |
| 11 | Lexus RX (IV) | 2016–2022 | 399 | 74% minder |
| 12 | Audi e-tron GT | 2021–2026 | 642 | 73% minder |
| 13 | BMW Z4 (G29) | 2019–2026 | 1.538 | 71% minder |
| 14 | Suzuki Vitara (IV) | 2015–2026 | 8.630 | 71% minder |
| 15 | Kia Sportage (V) | 2022–2026 | 5.190 | 71% minder |
| 16 | Audi e-tron / Q8 e-tron | 2018–2024 | 12.446 | 70% minder |
| 17 | Porsche Macan (95B) | 2014–2023 | 939 | 70% minder |
| 18 | BMW 4-serie Gran Coupé / i4 (G26) | 2022–2026 | 2.496 | 70% minder |
| 19 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 35.795 | 70% minder |
| 20 | Mazda MX-5 (ND) | 2015–2025 | 535 | 69% minder |
| 21 | BMW iX3 (G08) | 2021–2025 | 4.726 | 67% minder |
| 22 | Suzuki SX4 S-Cross | 2013–2026 | 4.187 | 66% minder |
| 23 | Honda HR-V (III) | 2022–2026 | 797 | 66% minder |
| 24 | BMW X3 (G01) | 2018–2024 | 9.339 | 66% minder |
| 25 | Volvo C40 / EC40 | 2021–2026 | 1.127 | 65% minder |
| 26 | BMW 7-serie (G11/G12) | 2015–2022 | 911 | 65% minder |
| 27 | Toyota Corolla (E210) | 2019–2026 | 19.977 | 63% minder |
| 28 | Toyota Prius (IV) | 2016–2025 | 474 | 62% minder |
| 29 | Mercedes-Benz EQA | 2021–2026 | 2.572 | 62% minder |
| 30 | Kia XCeed | 2019–2025 | 5.327 | 62% minder |
| 31 | Toyota RAV4 (IV) | 2016–2019 | 315 | 62% minder |
| 32 | BMW 8-serie (G14/G15/G16) | 2018–2025 | 537 | 62% minder |
| 33 | Lynk&Co 01 | 2021–2025 | 16.109 | 61% minder |
| 34 | BMW i3 | 2013–2022 | 3.869 | 61% minder |
| 35 | Lexus CT 200h | 2011–2020 | 504 | 60% minder |
| 36 | Hyundai Tucson (IV) | 2021–2026 | 10.762 | 59% minder |
| 37 | Kia EV6 | 2021–2026 | 4.610 | 59% minder |
| 38 | Lexus ES (VII) | 2018–2026 | 394 | 59% minder |
| 39 | Honda Jazz (III) | 2009–2019 | 391 | 57% minder |
| 40 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 3.017 | 56% minder |
| 41 | Porsche 911 (992) | 2019–2026 | 2.548 | 56% minder |
| 42 | Mitsubishi ASX (I) | 2010–2020 | 1.075 | 55% minder |
| 43 | BMW 4-serie (G22/G23) | 2020–2026 | 1.602 | 55% minder |
| 44 | BMW 5-serie (G30/G31) | 2017–2025 | 10.220 | 55% minder |
| 45 | Kia Niro (II) | 2022–2026 | 3.905 | 55% minder |
| 46 | Hyundai Santa Fe (IV) | 2021–2024 | 1.057 | 53% minder |
| 47 | Toyota Yaris (IV) | 2020–2026 | 24.147 | 52% minder |
| 48 | Mitsubishi Eclipse Cross | 2018–2025 | 3.663 | 52% minder |
| 49 | BMW 2-serie coupé/cabrio (F22/F23) | 2014–2021 | 397 | 51% minder |
| 50 | Opel Karl | 2015–2019 | 2.071 | 50% minder |
| 51 | Kia Sorento (IV) | 2021–2026 | 1.732 | 50% minder |
| 52 | Volkswagen Golf Sportsvan | 2014–2020 | 621 | 49% minder |
| 53 | Suzuki Swift (V) | 2017–2024 | 8.945 | 49% minder |
| 54 | Porsche 718 Boxster / Cayman (982) | 2016–2024 | 383 | 49% minder |
| 55 | Honda HR-V (II) | 2015–2021 | 630 | 49% minder |
| 56 | Hyundai Ioniq 5 | 2021–2026 | 4.061 | 48% minder |
| 57 | Bentley Continental GT (III) | 2018–2026 | 339 | 48% minder |
| 58 | Porsche Cayenne (9Y) | 2018–2026 | 3.227 | 48% minder |
| 59 | Audi Q7 (4M) | 2015–2026 | 2.545 | 47% minder |
| 60 | Mercedes-Benz GLA (H247) | 2020–2026 | 4.411 | 46% minder |
| 61 | Mercedes-Benz EQB | 2022–2026 | 676 | 45% minder |
| 62 | Hyundai Nexo | 2018–2023 | 618 | 45% minder |
| 63 | BMW X4 (G02) | 2018–2025 | 1.251 | 43% minder |
| 64 | Audi Q5 (FY) | 2017–2026 | 8.219 | 43% minder |
| 65 | Porsche Taycan | 2020–2026 | 2.208 | 43% minder |
| 66 | Volkswagen Touareg (III) | 2018–2026 | 1.007 | 39% minder |
| 67 | Porsche Panamera (971) | 2017–2024 | 860 | 38% minder |
| 68 | Mazda MX-30 | 2020–2025 | 2.483 | 38% minder |
| 69 | Toyota Auris (II) | 2013–2019 | 475 | 37% minder |
| 70 | Toyota Aygo X | 2022–2026 | 5.580 | 36% minder |
| 71 | Cupra Born | 2021–2026 | 3.064 | 36% minder |
| 72 | Audi Q8 | 2018–2026 | 2.969 | 35% minder |
| 73 | Audi A8 (D5) | 2018–2025 | 420 | 34% minder |
| 74 | Renault Captur (II) | 2020–2026 | 28.194 | 34% minder |
| 75 | Ford Puma | 2020–2026 | 16.157 | 34% minder |
| 76 | Kia Stonic | 2018–2026 | 10.581 | 33% minder |
| 77 | BMW 6-serie Gran Turismo (G32) | 2017–2023 | 257 | 31% minder |
| 78 | Ford Mustang Mach-E | 2021–2026 | 4.881 | 31% minder |
| 79 | BMW 2-serie Active Tourer (U06) | 2022–2026 | 702 | 31% minder |
| 80 | Land Rover Range Rover Sport (II) | 2013–2022 | 2.142 | 30% minder |
| 81 | Audi A6 (C8) | 2018–2026 | 7.280 | 30% minder |
| 82 | Nissan Leaf (ZE1) | 2018–2024 | 5.483 | 30% minder |
| 83 | Jeep Renegade | 2014–2025 | 1.937 | 30% minder |
| 84 | Volkswagen California (T6) | 2015–2026 | 2.961 | 30% minder |
| 85 | Audi A7 (C8) | 2018–2025 | 525 | 29% minder |
| 86 | Kia Soul (III) | 2019–2024 | 1.382 | 28% minder |
| 87 | Hyundai i20 (III) | 2021–2026 | 4.688 | 28% minder |
| 88 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 26.690 | 27% minder |
| 89 | Audi Q3 (F3) | 2019–2024 | 12.763 | 27% minder |
| 90 | Smart ForFour (W453) | 2015–2022 | 495 | 27% minder |
| 91 | Opel Astra (L) | 2022–2026 | 1.124 | 27% minder |
| 92 | Hyundai i30 (III) | 2017–2025 | 2.403 | 26% minder |
| 93 | Kia Optima (JF) | 2016–2020 | 216 | 26% minder |
| 94 | BMW X1 / iX1 (U11) | 2022–2026 | 582 | 25% minder |
| 95 | Subaru Forester (V) | 2019–2025 | 874 | 25% minder |
| 96 | Audi TT (8S) | 2015–2023 | 233 | 25% minder |
| 97 | Mitsubishi Outlander (III) | 2013–2026 | 4.685 | 25% minder |
| 98 | Fiat 500X | 2015–2024 | 1.535 | 25% minder |
| 99 | Renault Captur (I) | 2013–2019 | 4.376 | 24% minder |
| 100 | Land Rover Defender (L663) | 2020–2026 | 1.529 | 24% minder |
| 101 | Volkswagen T-Roc | 2018–2025 | 26.826 | 24% minder |
| 102 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 586 | 24% minder |
| 103 | Kia Ceed (III) | 2018–2025 | 14.613 | 23% minder |
| 104 | Audi A5 (F5) | 2016–2024 | 3.726 | 23% minder |
| 105 | Seat Mii | 2012–2021 | 2.602 | 22% minder |
| 106 | BMW 3-serie (F30/F31) | 2012–2019 | 1.055 | 22% minder |
| 107 | Volkswagen Caddy (V) | 2021–2026 | 505 | 22% minder |
| 108 | Mercedes-Benz G-Klasse (W463A) | 2018–2026 | 392 | 22% minder |
| 109 | Skoda Octavia (IV) | 2020–2026 | 14.291 | 22% minder |
| 110 | Volvo XC40 / EX40 | 2018–2026 | 41.944 | 22% minder |
| 111 | Mazda CX-30 | 2019–2026 | 8.580 | 21% minder |
| 112 | Mazda 3 (BP) | 2019–2026 | 3.430 | 21% minder |
| 113 | Hyundai Tucson (III) | 2015–2020 | 1.286 | 21% minder |
| 114 | Kia Rio (IV) | 2017–2023 | 2.869 | 20% minder |
| 115 | Audi A4 (B9) | 2016–2024 | 6.515 | 20% minder |
| 116 | Subaru XV (II) | 2017–2023 | 323 | 20% minder |
| 117 | Ford Fiesta (VII) | 2017–2023 | 19.348 | 19% minder |
| 118 | Audi A3 (8Y) | 2020–2026 | 14.388 | 19% minder |
| 119 | Audi Q2 | 2017–2025 | 6.579 | 19% minder |
| 120 | BMW X1 (F48) | 2016–2022 | 9.506 | 18% minder |
| 121 | Nissan Juke (F16) | 2020–2026 | 5.031 | 18% minder |
| 122 | Hyundai Bayon | 2021–2026 | 1.929 | 18% minder |
| 123 | BMW X2 (F39) | 2018–2023 | 2.479 | 18% minder |
| 124 | Volkswagen ID.5 | 2022–2025 | 691 | 17% minder |
| 125 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 15.864 | 16% minder |
| 126 | Opel Corsa (F) | 2020–2026 | 29.717 | 16% minder |
| 127 | Mercedes-Benz GLC (X253) | 2015–2022 | 7.763 | 16% minder |
| 128 | Volkswagen ID.3 | 2020–2026 | 19.356 | 14% minder |
| 129 | Jeep Compass (II) | 2017–2025 | 3.890 | 14% minder |
| 130 | Volvo V60 (II) | 2018–2026 | 15.868 | 14% minder |
| 131 | Volvo V40 (II) | 2012–2020 | 2.605 | 14% minder |
| 132 | Audi Q4 e-tron | 2021–2026 | 5.945 | 14% minder |
| 133 | Renault Espace (V) | 2015–2020 | 238 | 14% minder |
| 134 | BMW X6 (G06) | 2019–2026 | 596 | 13% minder |
| 135 | Suzuki Swace | 2020–2025 | 659 | 13% minder |
| 136 | Mini Countryman (F60) | 2017–2023 | 8.314 | 13% minder |
| 137 | Suzuki Jimny (IV) | 2018–2020 | 250 | 12% minder |
| 138 | Hyundai i20 (II) | 2015–2020 | 1.976 | 12% minder |
| 139 | Opel Grandland (X) | 2017–2024 | 12.503 | 12% minder |
| 140 | Peugeot 208 (II) | 2020–2026 | 31.663 | 11% minder |
| 141 | Ford Mondeo (V) | 2015–2022 | 1.734 | 11% minder |
| 142 | Cupra Formentor | 2021–2026 | 6.415 | 10% minder |
| 143 | Seat Ateca | 2016–2025 | 6.138 | 10% minder |
| 144 | Skoda Fabia (IV) | 2022–2026 | 1.016 | 10% minder |
| 145 | Fiat 500e (332) | 2020–2026 | 6.191 | 9% minder |
| 146 | Ford EcoSport | 2014–2022 | 3.312 | 9% minder |
| 147 | Mercedes-Benz C-Klasse (W206) | 2021–2026 | 3.943 | 9% minder |
| 148 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 6.401 | 8% minder |
| 149 | Mini Cabrio (F57) | 2017–2023 | 2.232 | 8% minder |
| 150 | Audi A3 (8V) | 2013–2020 | 4.108 | 7% minder |
| 151 | Volkswagen Golf 7 | 2013–2020 | 12.414 | 6% minder |
| 152 | Mercedes-Benz E-Klasse Coupé / Cabrio (C238) | 2017–2023 | 552 | 6% minder |
| 153 | Toyota Yaris (III) | 2012–2020 | 7.858 | 6% minder |
| 154 | Renault Kadjar | 2015–2022 | 4.391 | 5% minder |
| 155 | Kia ProCeed | 2019–2025 | 3.201 | 5% minder |
| 156 | BMW 2-serie Active Tourer (F45) | 2014–2021 | 1.728 | gemiddeld |
| 157 | BMW X5 (G05) | 2019–2026 | 10.535 | gemiddeld |
| 158 | Peugeot 208 (I) | 2012–2019 | 1.549 | gemiddeld |
| 159 | BMW 4-serie (F32/F33/F36) | 2010–2020 | 1.298 | gemiddeld |
| 160 | Land Rover Range Rover Evoque (II) | 2019–2026 | 2.976 | gemiddeld |
| 161 | Volkswagen Arteon | 2017–2024 | 2.339 | gemiddeld |
| 162 | Honda Civic (X) | 2017–2021 | 517 | gemiddeld |
| 163 | Cupra Leon (IV) | 2021–2026 | 2.771 | gemiddeld |
| 164 | BMW 3-serie (G20/G21) | 2019–2026 | 18.289 | gemiddeld |
| 165 | Mazda 2 (DJ) | 2015–2024 | 4.619 | gemiddeld |
| 166 | Seat Leon (IV) | 2020–2026 | 9.992 | gemiddeld |
| 167 | Volkswagen Tiguan (II) | 2016–2023 | 23.741 | gemiddeld |
| 168 | Mazda CX-3 | 2015–2021 | 3.051 | gemiddeld |
| 169 | Mercedes-Benz C-Klasse (W205) | 2014–2021 | 5.343 | gemiddeld |
| 170 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 14.937 | gemiddeld |
| 171 | Renault Scénic (IV) | 2016–2023 | 3.279 | gemiddeld |
| 172 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 2.841 | gemiddeld |
| 173 | Mercedes-Benz GLB (X247) | 2020–2025 | 2.519 | gemiddeld |
| 174 | DS 7 Crossback | 2018–2025 | 1.432 | gemiddeld |
| 175 | Mazda CX-5 (KF) | 2017–2026 | 9.984 | gemiddeld |
| 176 | Volvo V90 (II) | 2016–2025 | 2.912 | gemiddeld |
| 177 | Nissan Qashqai (J11) | 2014–2021 | 12.655 | gemiddeld |
| 178 | Mercedes-Benz A-Klasse (W177) | 2018–2026 | 17.354 | gemiddeld |
| 179 | BMW 2-serie Gran Tourer (F46) | 2015–2022 | 1.297 | gemiddeld |
| 180 | Renault Arkana | 2021–2025 | 4.537 | gemiddeld |
| 181 | Dacia Duster (II) | 2018–2024 | 6.670 | gemiddeld |
| 182 | Peugeot 2008 (I) | 2013–2019 | 1.709 | gemiddeld |
| 183 | Alfa Romeo Giulietta | 2010–2019 | 202 | gemiddeld |
| 184 | Toyota ProAce City Verso | 2020–2025 | 505 | gemiddeld |
| 185 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 19.897 | gemiddeld |
| 186 | Land Rover Range Rover (IV) | 2013–2026 | 772 | gemiddeld |
| 187 | Skoda Karoq | 2018–2025 | 10.251 | gemiddeld |
| 188 | Mercedes-Benz GLA (X156) | 2014–2019 | 611 | 5% vaker |
| 189 | Mini (F55/F56) | 2014–2025 | 16.405 | 6% vaker |
| 190 | Kia Sportage (IV) | 2016–2021 | 1.278 | 7% vaker |
| 191 | Nissan Micra (K14) | 2017–2026 | 6.980 | 7% vaker |
| 192 | Citroen C4 Cactus | 2014–2020 | 1.684 | 7% vaker |
| 193 | Polestar 2 | 2020–2026 | 8.233 | 8% vaker |
| 194 | Skoda Octavia (III) | 2013–2020 | 6.305 | 8% vaker |
| 195 | Dacia Sandero (II) | 2013–2020 | 1.690 | 9% vaker |
| 196 | BMW iX | 2021–2026 | 1.005 | 10% vaker |
| 197 | Mercedes-Benz CLA (C118) | 2019–2025 | 10.187 | 10% vaker |
| 198 | Opel Crossland | 2017–2024 | 15.390 | 11% vaker |
| 199 | Mazda 6 (GJ/GL) | 2012–2023 | 832 | 11% vaker |
| 200 | Volvo XC60 (II) | 2017–2026 | 16.791 | 11% vaker |
| 201 | Peugeot 3008 (II) | 2017–2024 | 14.419 | 11% vaker |
| 202 | Opel Combo Life (E) | 2018–2026 | 508 | 12% vaker |
| 203 | Citroen C3 Aircross (I) | 2017–2024 | 6.055 | 13% vaker |
| 204 | Renault Talisman | 2016–2022 | 756 | 13% vaker |
| 205 | MG ZS EV | 2019–2025 | 5.501 | 13% vaker |
| 206 | Mercedes-Benz CLA (C117) | 2013–2019 | 346 | 14% vaker |
| 207 | Audi A1 (8X) | 2010–2018 | 228 | 15% vaker |
| 208 | Volkswagen T-Cross | 2019–2025 | 16.857 | 15% vaker |
| 209 | Volkswagen Golf 8 | 2020–2026 | 29.529 | 17% vaker |
| 210 | Citroen C3 (III) | 2016–2024 | 11.577 | 17% vaker |
| 211 | Seat Leon (III) | 2013–2020 | 3.101 | 18% vaker |
| 212 | Citroen Berlingo (III) | 2018–2025 | 1.084 | 18% vaker |
| 213 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 14.329 | 18% vaker |
| 214 | Alfa Romeo Stelvio | 2017–2023 | 800 | 19% vaker |
| 215 | Land Rover Discovery Sport | 2015–2026 | 1.140 | 19% vaker |
| 216 | Volvo S60 (III) | 2019–2024 | 2.148 | 20% vaker |
| 217 | Ford Kuga (III) | 2020–2026 | 18.323 | 21% vaker |
| 218 | Ford Focus (IV) | 2018–2025 | 28.943 | 21% vaker |
| 219 | Peugeot Rifter | 2018–2025 | 843 | 21% vaker |
| 220 | Fiat Tipo (356) | 2016–2023 | 684 | 21% vaker |
| 221 | Mini Clubman (F54) | 2017–2024 | 3.671 | 21% vaker |
| 222 | BMW 1-serie (F20/F21) | 2011–2019 | 839 | 22% vaker |
| 223 | Opel Corsa (E) | 2014–2019 | 1.012 | 22% vaker |
| 224 | Citroen C4 (III) | 2021–2026 | 5.258 | 22% vaker |
| 225 | Volkswagen Touran (II) | 2015–2024 | 1.728 | 22% vaker |
| 226 | Seat Ibiza (V) | 2017–2026 | 10.110 | 22% vaker |
| 227 | Seat Tarraco | 2019–2024 | 3.953 | 23% vaker |
| 228 | Mercedes-Benz E-Klasse (W213) | 2016–2026 | 4.229 | 24% vaker |
| 229 | Citroen C5 Aircross | 2019–2025 | 5.909 | 25% vaker |
| 230 | Volvo S90 (II) | 2016–2024 | 483 | 25% vaker |
| 231 | Skoda Kodiaq (I) | 2017–2024 | 10.981 | 25% vaker |
| 232 | DS 3 Crossback | 2019–2024 | 1.349 | 26% vaker |
| 233 | Hyundai Kona (I) | 2018–2023 | 25.955 | 26% vaker |
| 234 | Peugeot 2008 (II) | 2020–2026 | 23.884 | 26% vaker |
| 235 | Nissan Qashqai (J12) | 2021–2026 | 6.313 | 27% vaker |
| 236 | Seat Arona | 2018–2026 | 8.171 | 27% vaker |
| 237 | Audi A1 (GB) | 2019–2026 | 7.823 | 28% vaker |
| 238 | Opel Astra (K) | 2016–2021 | 11.238 | 29% vaker |
| 239 | Dacia Sandero (III) | 2021–2026 | 8.053 | 29% vaker |
| 240 | Peugeot 308 (III) | 2022–2026 | 3.230 | 30% vaker |
| 241 | Skoda Fabia (III) | 2015–2022 | 6.207 | 30% vaker |
| 242 | Renault Zoe | 2013–2023 | 8.802 | 31% vaker |
| 243 | Mercedes-Benz GLE (V167) | 2019–2026 | 5.572 | 31% vaker |
| 244 | Volkswagen ID.4 | 2020–2026 | 10.203 | 32% vaker |
| 245 | Opel Insignia (B) | 2017–2022 | 1.866 | 33% vaker |
| 246 | BMW 1-serie (F40) | 2019–2024 | 11.142 | 33% vaker |
| 247 | Opel Mokka (A) | 2013–2019 | 503 | 34% vaker |
| 248 | Skoda Scala | 2019–2026 | 3.967 | 34% vaker |
| 249 | Renault Mégane (IV) | 2016–2024 | 8.728 | 35% vaker |
| 250 | Renault Clio (V) | 2019–2025 | 21.389 | 35% vaker |
| 251 | Ford Kuga (II) | 2013–2019 | 746 | 35% vaker |
| 252 | Renault Clio (IV) | 2013–2019 | 4.783 | 36% vaker |
| 253 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 918 | 37% vaker |
| 254 | BMW 2-serie Gran Coupé (F44) | 2020–2025 | 3.023 | 38% vaker |
| 255 | Ford Explorer (VI) | 2020–2025 | 934 | 38% vaker |
| 256 | Mercedes-Benz S-Klasse (W222) | 2013–2020 | 264 | 38% vaker |
| 257 | Dacia Dokker | 2013–2020 | 272 | 38% vaker |
| 258 | Opel Mokka (B) | 2021–2026 | 7.934 | 39% vaker |
| 259 | Jaguar F-Pace | 2016–2025 | 512 | 39% vaker |
| 260 | Alfa Romeo Giulia (952) | 2016–2024 | 932 | 40% vaker |
| 261 | Volkswagen Polo (AW) | 2018–2025 | 39.635 | 42% vaker |
| 262 | Skoda Superb (III) | 2015–2024 | 6.284 | 45% vaker |
| 263 | Volkswagen Passat (B8) | 2015–2025 | 11.791 | 45% vaker |
| 264 | Nissan X-Trail (T32) | 2015–2021 | 1.131 | 46% vaker |
| 265 | Skoda Kamiq | 2020–2026 | 7.242 | 47% vaker |
| 266 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 9.745 | 48% vaker |
| 267 | BMW X7 (G07) | 2019–2026 | 611 | 52% vaker |
| 268 | Jaguar E-Pace | 2018–2025 | 264 | 53% vaker |
| 269 | Volkswagen Transporter (T6) | 2015–2026 | 3.034 | 56% vaker |
| 270 | Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II) | 2013–2021 | 2.032 | 56% vaker |
| 271 | MG EHS | 2021–2024 | 1.167 | 57% vaker |
| 272 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 3.023 | 57% vaker |
| 273 | Peugeot 308 (II) | 2014–2021 | 5.269 | 60% vaker |
| 274 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 1.970 | 61% vaker |
| 275 | Dacia Logan (II) | 2014–2020 | 1.320 | 63% vaker |
| 276 | Mercedes-Benz S-Klasse (W223) | 2021–2026 | 867 | 67% vaker |
| 277 | Volkswagen Taigo | 2022–2026 | 3.398 | 69% vaker |
| 278 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 1.785 | 71% vaker |
| 279 | Jaguar I-Pace | 2018–2022 | 1.071 | 72% vaker |
| 280 | Mercedes-Benz B-Klasse (W247) | 2019–2025 | 6.030 | 74% vaker |
| 281 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 7.294 | 74% vaker |
| 282 | Volkswagen Caddy (IV) | 2015–2020 | 572 | 75% vaker |
| 283 | Skoda Enyaq | 2021–2026 | 11.860 | 75% vaker |
| 284 | Peugeot 508 (II) | 2019–2025 | 2.905 | 77% vaker |
| 285 | Peugeot 5008 (II) | 2017–2024 | 6.957 | 78% vaker |
| 286 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 2.107 | 80% vaker |
| 287 | Volvo XC90 (II) | 2015–2026 | 6.972 | 85% vaker |
| 288 | Land Rover Range Rover Velar | 2017–2026 | 1.500 | 89% vaker |
| 289 | Renault Mégane E-Tech | 2022–2026 | 997 | 96% vaker |
| 290 | Tesla Model X | 2016–2020 | 578 | 112% vaker |
| 291 | Dacia Spring | 2021–2026 | 1.924 | 115% vaker |
| 292 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 29.619 | 118% vaker |
| 293 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 9.969 | 121% vaker |
| 294 | Tesla Model S | 2013–2020 | 700 | 137% vaker |
| 295 | Jeep Wrangler (JK) | 2007–2025 | 788 | 140% vaker |
| 296 | Opel Zafira Life / Vivaro (C) | 2020–2026 | 1.262 | 145% vaker |
| 297 | Peugeot Expert / Traveller | 2016–2026 | 629 | 152% vaker |
| 298 | Citroen Jumpy / SpaceTourer | 2017–2026 | 480 | 167% vaker |
| 299 | Toyota Land Cruiser (150) | 2011–2024 | 208 | 169% vaker |
| 300 | Dacia Lodgy | 2012–2021 | 599 | 171% vaker |
| 301 | Toyota ProAce | 2017–2025 | 779 | 194% vaker |
| 302 | Mercedes-Benz Vito / V-Klasse (W447) | 2015–2026 | 4.429 | 204% vaker |
| 303 | Mercedes-Benz B-Klasse (W246) | 2012–2018 | 396 | 228% vaker |
| 304 | Dacia Jogger | 2022–2026 | 2.554 | 248% vaker |
| 305 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 269% vaker |
| 306 | Mercedes-Benz Sprinter (906) | 2009–2026 | 3.800 | 481% vaker |
| 307 | Renault Trafic (III) | 2014–2024 | 775 | 490% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.