Betrouwbaarste auto's van 6–7 jaar volgens de APK
324 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Lexus UX, Lexus NX (I), Porsche 911 (991).
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus UX | 2019–2026 | 1.099 | 88% minder |
| 2 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 1.164 | 82% minder |
| 3 | Porsche 911 (991) | 2012–2019 | 982 | 81% minder |
| 4 | Lexus RX (IV) | 2016–2022 | 574 | 78% minder |
| 5 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 6.947 | 77% minder |
| 6 | BMW Z4 (G29) | 2019–2026 | 1.119 | 75% minder |
| 7 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 8.788 | 73% minder |
| 8 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 19.047 | 73% minder |
| 9 | Porsche 718 Boxster / Cayman (982) | 2016–2024 | 438 | 72% minder |
| 10 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 25.122 | 71% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 315 | Tesla Model S | 2013–2020 | 4.424 | 115% vaker |
| 316 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 2.083 | 127% vaker |
| 317 | Seat Ibiza (V) | 2017–2026 | 11.750 | 137% vaker |
| 318 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 533 | 140% vaker |
| 319 | Volvo XC90 (II) | 2015–2026 | 5.341 | 158% vaker |
| 320 | Volkswagen Polo (AW) | 2018–2025 | 52.593 | 182% vaker |
| 321 | Suzuki Baleno | 2016–2019 | 1.506 | 231% vaker |
| 322 | Renault Trafic (III) | 2014–2024 | 1.203 | 260% vaker |
| 323 | Opel Vivaro (A/B) | 2004–2019 | 792 | 264% vaker |
| 324 | Mercedes-Benz Sprinter (906) | 2009–2026 | 2.346 | 283% vaker |
Alle 324 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus UX | 2019–2026 | 1.099 | 88% minder |
| 2 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 1.164 | 82% minder |
| 3 | Porsche 911 (991) | 2012–2019 | 982 | 81% minder |
| 4 | Lexus RX (IV) | 2016–2022 | 574 | 78% minder |
| 5 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 6.947 | 77% minder |
| 6 | BMW Z4 (G29) | 2019–2026 | 1.119 | 75% minder |
| 7 | Suzuki Ignis (III) | 2017–2024 | 8.788 | 73% minder |
| 8 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 19.047 | 73% minder |
| 9 | Porsche 718 Boxster / Cayman (982) | 2016–2024 | 438 | 72% minder |
| 10 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 25.122 | 71% minder |
| 11 | Toyota Corolla (E210) | 2019–2026 | 10.330 | 71% minder |
| 12 | Lexus ES (VII) | 2018–2026 | 247 | 70% minder |
| 13 | BMW 8-serie (G14/G15/G16) | 2018–2025 | 425 | 70% minder |
| 14 | Audi e-tron / Q8 e-tron | 2018–2024 | 5.829 | 70% minder |
| 15 | Mercedes-Benz AMG GT | 2015–2021 | 257 | 69% minder |
| 16 | Honda CR-V (V) | 2018–2026 | 1.084 | 68% minder |
| 17 | Honda Jazz (IV) | 2020–2026 | 416 | 68% minder |
| 18 | Toyota Prius (IV) | 2016–2025 | 1.209 | 67% minder |
| 19 | BMW i3 | 2013–2022 | 4.913 | 67% minder |
| 20 | Lexus IS (XE30) | 2013–2020 | 596 | 65% minder |
| 21 | Honda HR-V (II) | 2015–2021 | 1.447 | 64% minder |
| 22 | Lexus CT 200h | 2011–2020 | 1.223 | 63% minder |
| 23 | Suzuki Vitara (IV) | 2015–2026 | 7.423 | 63% minder |
| 24 | Toyota RAV4 (IV) | 2016–2019 | 4.839 | 62% minder |
| 25 | Suzuki SX4 S-Cross | 2013–2026 | 4.154 | 62% minder |
| 26 | BMW X3 (G01) | 2018–2024 | 6.174 | 62% minder |
| 27 | Porsche 911 (992) | 2019–2026 | 1.262 | 61% minder |
| 28 | Kia Venga | 2010–2018 | 1.545 | 61% minder |
| 29 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 4.176 | 60% minder |
| 30 | Toyota Auris (II) | 2013–2019 | 6.823 | 59% minder |
| 31 | Audi A8 (D5) | 2018–2025 | 376 | 59% minder |
| 32 | Kia XCeed | 2019–2025 | 1.178 | 59% minder |
| 33 | Porsche Cayenne (9Y) | 2018–2026 | 1.886 | 59% minder |
| 34 | BMW 2-serie coupé/cabrio (F22/F23) | 2014–2021 | 1.093 | 57% minder |
| 35 | Mazda MX-5 (ND) | 2015–2025 | 1.011 | 57% minder |
| 36 | Volkswagen Touareg (III) | 2018–2026 | 487 | 56% minder |
| 37 | Mercedes-Benz GLA (H247) | 2020–2026 | 765 | 55% minder |
| 38 | Honda Jazz (III) | 2009–2019 | 1.720 | 55% minder |
| 39 | BMW X4 (G02) | 2018–2025 | 1.079 | 54% minder |
| 40 | Mazda CX-30 | 2019–2026 | 2.942 | 53% minder |
| 41 | BMW M3 / M4 (F80/F82) | 2014–2020 | 237 | 52% minder |
| 42 | Porsche Macan (95B) | 2014–2023 | 1.769 | 52% minder |
| 43 | Mazda MX-30 | 2020–2025 | 499 | 51% minder |
| 44 | Suzuki Swift (V) | 2017–2024 | 10.452 | 50% minder |
| 45 | Porsche Panamera (971) | 2017–2024 | 1.237 | 49% minder |
| 46 | Fiat 124 Spider | 2016–2019 | 319 | 47% minder |
| 47 | Audi TT (8S) | 2015–2023 | 435 | 45% minder |
| 48 | Mini (F55/F56) | 2014–2025 | 15.183 | 43% minder |
| 49 | Mini Countryman (F60) | 2017–2023 | 8.093 | 43% minder |
| 50 | Mercedes-Benz GLB (X247) | 2020–2025 | 464 | 43% minder |
| 51 | Mitsubishi Eclipse Cross | 2018–2025 | 2.629 | 42% minder |
| 52 | Mazda 3 (BP) | 2019–2026 | 1.959 | 42% minder |
| 53 | Toyota Yaris (IV) | 2020–2026 | 2.304 | 42% minder |
| 54 | Mitsubishi ASX (I) | 2010–2020 | 3.692 | 42% minder |
| 55 | Volkswagen Golf Sportsvan | 2014–2020 | 3.604 | 42% minder |
| 56 | Subaru Forester (V) | 2019–2025 | 404 | 41% minder |
| 57 | BMW 7-serie (G11/G12) | 2015–2022 | 1.130 | 40% minder |
| 58 | Subaru Legacy / Outback (VI) | 2015–2021 | 553 | 40% minder |
| 59 | Subaru XV (II) | 2017–2023 | 715 | 40% minder |
| 60 | Hyundai Nexo | 2018–2023 | 243 | 40% minder |
| 61 | Fiat 500X | 2015–2024 | 2.561 | 40% minder |
| 62 | Audi A6 (C7) | 2011–2018 | 2.796 | 39% minder |
| 63 | Mini Cabrio (F57) | 2017–2023 | 2.504 | 39% minder |
| 64 | Audi A7 (C8) | 2018–2025 | 648 | 39% minder |
| 65 | Renault Captur (II) | 2020–2026 | 6.642 | 38% minder |
| 66 | Toyota Verso | 2009–2017 | 514 | 38% minder |
| 67 | Audi A5 (F5) | 2016–2024 | 5.114 | 38% minder |
| 68 | Volkswagen T-Roc | 2018–2025 | 23.452 | 38% minder |
| 69 | Smart ForTwo (C453) | 2015–2023 | 934 | 38% minder |
| 70 | Jaguar F-Type | 2013–2024 | 248 | 37% minder |
| 71 | Audi A6 (C8) | 2018–2026 | 3.981 | 37% minder |
| 72 | Renault Captur (I) | 2013–2019 | 29.184 | 37% minder |
| 73 | Seat Mii | 2012–2021 | 3.296 | 36% minder |
| 74 | BMW 5-serie (G30/G31) | 2017–2025 | 12.638 | 36% minder |
| 75 | Mercedes-Benz B-Klasse (W247) | 2019–2025 | 3.640 | 35% minder |
| 76 | Ford EcoSport | 2014–2022 | 8.750 | 35% minder |
| 77 | Volkswagen California (T6) | 2015–2026 | 1.739 | 34% minder |
| 78 | Volkswagen up! | 2012–2023 | 29.153 | 34% minder |
| 79 | Kia Ceed (III) | 2018–2025 | 5.279 | 34% minder |
| 80 | Hyundai i30 (III) | 2017–2025 | 2.991 | 34% minder |
| 81 | Kia Picanto (III) | 2017–2026 | 27.115 | 34% minder |
| 82 | Audi Q8 | 2018–2026 | 1.379 | 33% minder |
| 83 | Seat Ateca | 2016–2025 | 8.374 | 33% minder |
| 84 | Honda Civic (X) | 2017–2021 | 1.374 | 33% minder |
| 85 | BMW 3-serie (G20/G21) | 2019–2026 | 6.872 | 32% minder |
| 86 | BMW 6-serie Gran Turismo (G32) | 2017–2023 | 638 | 32% minder |
| 87 | Kia Stonic | 2018–2026 | 7.323 | 31% minder |
| 88 | Skoda Citigo | 2012–2020 | 5.897 | 31% minder |
| 89 | Audi Q3 (F3) | 2019–2024 | 5.245 | 30% minder |
| 90 | Renault Twingo (III) | 2014–2026 | 10.845 | 30% minder |
| 91 | BMW M2 (F87) | 2016–2020 | 331 | 30% minder |
| 92 | Suzuki Celerio | 2015–2020 | 4.990 | 29% minder |
| 93 | Ford Fiesta (VII) | 2017–2023 | 28.932 | 29% minder |
| 94 | Jeep Renegade | 2014–2025 | 2.131 | 29% minder |
| 95 | Volkswagen Beetle (A5) | 2011–2018 | 454 | 29% minder |
| 96 | Suzuki Swift (IV) | 2010–2016 | 235 | 29% minder |
| 97 | Kia ProCeed | 2019–2025 | 1.497 | 29% minder |
| 98 | Toyota Avensis (III) | 2009–2018 | 527 | 29% minder |
| 99 | Audi A3 (8Y) | 2020–2026 | 1.100 | 29% minder |
| 100 | Hyundai i20 (II) | 2015–2020 | 7.082 | 29% minder |
| 101 | Mini Clubman (F54) | 2017–2024 | 5.388 | 28% minder |
| 102 | Opel Meriva (B) | 2010–2017 | 368 | 28% minder |
| 103 | Opel Karl | 2015–2019 | 22.291 | 28% minder |
| 104 | Audi Q7 (4M) | 2015–2026 | 2.933 | 28% minder |
| 105 | DS 3 | 2015–2019 | 856 | 28% minder |
| 106 | Audi Q5 (FY) | 2017–2026 | 6.292 | 28% minder |
| 107 | Suzuki Jimny (IV) | 2018–2020 | 533 | 28% minder |
| 108 | Hyundai Kona (I) | 2018–2023 | 14.457 | 27% minder |
| 109 | Volvo XC40 / EX40 | 2018–2026 | 17.172 | 27% minder |
| 110 | Audi Q3 (8U) | 2012–2018 | 1.482 | 27% minder |
| 111 | Nissan Pulsar | 2014–2018 | 839 | 27% minder |
| 112 | Audi A4 (B9) | 2016–2024 | 10.401 | 27% minder |
| 113 | Kia Ceed (II) | 2012–2018 | 1.829 | 27% minder |
| 114 | Mercedes-Benz GLA (X156) | 2014–2019 | 3.546 | 27% minder |
| 115 | BMW X2 (F39) | 2018–2023 | 3.091 | 26% minder |
| 116 | Nissan Note (E12) | 2013–2017 | 308 | 26% minder |
| 117 | Skoda Kodiaq (I) | 2017–2024 | 7.407 | 26% minder |
| 118 | BMW 2-serie Active Tourer (F45) | 2014–2021 | 4.863 | 25% minder |
| 119 | Toyota Prius+ | 2012–2019 | 510 | 25% minder |
| 120 | Toyota Aygo (II) | 2014–2022 | 26.653 | 25% minder |
| 121 | Audi Q2 | 2017–2025 | 8.396 | 24% minder |
| 122 | Skoda Yeti | 2010–2017 | 207 | 24% minder |
| 123 | Kia Rio (IV) | 2017–2023 | 5.132 | 23% minder |
| 124 | DS 4 (I) | 2015–2018 | 243 | 23% minder |
| 125 | BMW X3 (F25) | 2011–2017 | 649 | 22% minder |
| 126 | Mercedes-Benz M-Klasse / GLE (W166) | 2011–2018 | 1.023 | 22% minder |
| 127 | Peugeot 208 (II) | 2020–2026 | 6.358 | 22% minder |
| 128 | BMW 1-serie (F20/F21) | 2011–2019 | 7.911 | 22% minder |
| 129 | Volvo XC60 (I) | 2009–2017 | 2.307 | 22% minder |
| 130 | BMW X1 (F48) | 2016–2022 | 10.272 | 21% minder |
| 131 | Opel Corsa (F) | 2020–2026 | 7.070 | 21% minder |
| 132 | Ford Puma | 2020–2026 | 3.347 | 21% minder |
| 133 | DS 3 Crossback | 2019–2024 | 557 | 20% minder |
| 134 | Volkswagen Tiguan (II) | 2016–2023 | 26.616 | 20% minder |
| 135 | Skoda Karoq | 2018–2025 | 7.229 | 20% minder |
| 136 | Hyundai Tucson (III) | 2015–2020 | 4.822 | 20% minder |
| 137 | Hyundai ix20 | 2010–2018 | 1.230 | 20% minder |
| 138 | Alfa Romeo Giulietta | 2010–2019 | 1.079 | 19% minder |
| 139 | Renault Kadjar | 2015–2022 | 9.413 | 19% minder |
| 140 | Mazda CX-3 | 2015–2021 | 9.128 | 19% minder |
| 141 | Audi A3 (8V) | 2013–2020 | 14.499 | 19% minder |
| 142 | Nissan Leaf (ZE1) | 2018–2024 | 5.289 | 19% minder |
| 143 | Porsche Taycan | 2020–2026 | 314 | 19% minder |
| 144 | Skoda Octavia (IV) | 2020–2026 | 877 | 18% minder |
| 145 | Ford Mondeo (V) | 2015–2022 | 2.783 | 18% minder |
| 146 | Opel Grandland (X) | 2017–2024 | 12.651 | 18% minder |
| 147 | Nissan Juke (F16) | 2020–2026 | 1.327 | 18% minder |
| 148 | Volkswagen Sharan (II) | 2010–2020 | 468 | 17% minder |
| 149 | Mercedes-Benz B-Klasse (W246) | 2012–2018 | 3.698 | 17% minder |
| 150 | Mazda 6 (GJ/GL) | 2012–2023 | 1.603 | 17% minder |
| 151 | Jaguar XF (X260) | 2015–2023 | 425 | 16% minder |
| 152 | MG ZS EV | 2019–2025 | 1.808 | 15% minder |
| 153 | Kia Sportage (IV) | 2016–2021 | 3.559 | 15% minder |
| 154 | BMW 4-serie (F32/F33/F36) | 2010–2020 | 3.964 | 15% minder |
| 155 | Citroen C3 (III) | 2016–2024 | 13.991 | 14% minder |
| 156 | Mercedes-Benz E-Klasse Coupé / Cabrio (C238) | 2017–2023 | 1.260 | 14% minder |
| 157 | Volkswagen ID.3 | 2020–2026 | 3.126 | 14% minder |
| 158 | Jaguar E-Pace | 2018–2025 | 387 | 14% minder |
| 159 | BMW 2-serie Gran Coupé (F44) | 2020–2025 | 746 | 14% minder |
| 160 | Audi Q5 (8R) | 2008–2017 | 207 | 13% minder |
| 161 | Dacia Sandero (II) | 2013–2020 | 4.636 | 13% minder |
| 162 | Peugeot 2008 (I) | 2013–2019 | 13.666 | 13% minder |
| 163 | Mazda CX-5 (KE) | 2012–2017 | 902 | 13% minder |
| 164 | Volkswagen Touran (II) | 2015–2024 | 4.491 | 13% minder |
| 165 | Hyundai i10 (III) | 2020–2026 | 1.542 | 12% minder |
| 166 | Nissan Juke (F15) | 2010–2019 | 1.533 | 12% minder |
| 167 | Mazda CX-5 (KF) | 2017–2026 | 15.239 | 11% minder |
| 168 | Mazda 3 (BL) | 2009–2018 | 1.774 | 11% minder |
| 169 | Mercedes-Benz A-Klasse (W176) | 2012–2018 | 3.236 | 11% minder |
| 170 | Renault Scénic (IV) | 2016–2023 | 9.201 | 10% minder |
| 171 | Peugeot 2008 (II) | 2020–2026 | 3.965 | 10% minder |
| 172 | BMW 1-serie (F40) | 2019–2024 | 3.817 | 10% minder |
| 173 | Smart ForFour (W453) | 2015–2022 | 1.624 | 10% minder |
| 174 | Ford Ka+ | 2016–2019 | 1.717 | 9% minder |
| 175 | BMW 3-serie (F30/F31) | 2012–2019 | 9.108 | 9% minder |
| 176 | Citroen Berlingo (III) | 2018–2025 | 1.048 | 9% minder |
| 177 | BMW X5 (G05) | 2019–2026 | 3.559 | 8% minder |
| 178 | Peugeot 108 | 2014–2021 | 24.168 | 7% minder |
| 179 | Citroen C1 (II) | 2014–2021 | 13.259 | 7% minder |
| 180 | Ford Kuga (III) | 2020–2026 | 2.572 | 7% minder |
| 181 | Nissan Leaf (ZE0) | 2011–2017 | 210 | 7% minder |
| 182 | Mitsubishi Outlander (III) | 2013–2026 | 5.938 | 7% minder |
| 183 | Renault Clio (V) | 2019–2025 | 7.466 | 6% minder |
| 184 | Volvo S60 (II) | 2010–2018 | 457 | 6% minder |
| 185 | Ford C-Max (II) | 2011–2019 | 3.494 | 6% minder |
| 186 | BMW 5-serie (F10/F11) | 2010–2017 | 417 | 5% minder |
| 187 | Volkswagen ID.4 | 2020–2026 | 202 | 5% minder |
| 188 | Dacia Duster (II) | 2018–2024 | 3.689 | 5% minder |
| 189 | Kia Optima (JF) | 2016–2020 | 749 | 5% minder |
| 190 | Dacia Logan (II) | 2014–2020 | 4.448 | 5% minder |
| 191 | Volkswagen Golf 7 | 2013–2020 | 39.570 | gemiddeld |
| 192 | Opel Insignia (B) | 2017–2022 | 3.941 | gemiddeld |
| 193 | Peugeot 208 (I) | 2012–2019 | 15.342 | gemiddeld |
| 194 | Seat Tarraco | 2019–2024 | 1.323 | gemiddeld |
| 195 | Kia Soul (III) | 2019–2024 | 515 | gemiddeld |
| 196 | Mercedes-Benz G-Klasse (W463A) | 2018–2026 | 501 | gemiddeld |
| 197 | Volvo V40 (II) | 2012–2020 | 13.701 | gemiddeld |
| 198 | Land Rover Range Rover (IV) | 2013–2026 | 1.176 | gemiddeld |
| 199 | Dacia Duster (I) | 2010–2017 | 477 | gemiddeld |
| 200 | Ford Tourneo Courier (I) | 2014–2019 | 248 | gemiddeld |
| 201 | Opel Crossland | 2017–2024 | 17.508 | gemiddeld |
| 202 | Volkswagen Arteon | 2017–2024 | 1.546 | gemiddeld |
| 203 | Renault Mégane (IV) | 2016–2024 | 16.145 | gemiddeld |
| 204 | Volvo V60 (II) | 2018–2026 | 8.974 | gemiddeld |
| 205 | Ford B-Max | 2012–2018 | 853 | gemiddeld |
| 206 | Audi A1 (8X) | 2010–2018 | 4.554 | gemiddeld |
| 207 | Seat Alhambra (II) | 2010–2020 | 328 | gemiddeld |
| 208 | BMW X7 (G07) | 2019–2026 | 379 | gemiddeld |
| 209 | Peugeot Rifter | 2018–2025 | 816 | gemiddeld |
| 210 | BMW 2-serie Gran Tourer (F46) | 2015–2022 | 2.478 | gemiddeld |
| 211 | Opel Astra (K) | 2016–2021 | 21.296 | gemiddeld |
| 212 | Nissan Qashqai (J11) | 2014–2021 | 25.950 | gemiddeld |
| 213 | Mercedes-Benz CLA (C117) | 2013–2019 | 4.560 | gemiddeld |
| 214 | Land Rover Range Rover Evoque (II) | 2019–2026 | 1.204 | gemiddeld |
| 215 | Seat Leon (IV) | 2020–2026 | 939 | gemiddeld |
| 216 | Nissan Micra (K14) | 2017–2026 | 10.783 | gemiddeld |
| 217 | Citroen C5 Aircross | 2019–2025 | 3.342 | gemiddeld |
| 218 | Volkswagen Passat (B8) | 2015–2025 | 10.690 | 5% vaker |
| 219 | Renault Kangoo (II) | 2008–2018 | 679 | 5% vaker |
| 220 | Volvo V60 (I) | 2011–2018 | 5.234 | 5% vaker |
| 221 | Alfa Romeo Giulia (952) | 2016–2024 | 1.905 | 6% vaker |
| 222 | Ford Focus (IV) | 2018–2025 | 23.168 | 6% vaker |
| 223 | Jaguar XE | 2015–2021 | 580 | 6% vaker |
| 224 | Mitsubishi Space Star (II) | 2013–2024 | 8.800 | 6% vaker |
| 225 | Skoda Fabia (III) | 2015–2022 | 10.461 | 6% vaker |
| 226 | Opel Mokka (A) | 2013–2019 | 8.181 | 6% vaker |
| 227 | Citroen C4 Picasso / SpaceTourer (II) | 2013–2021 | 4.609 | 7% vaker |
| 228 | Volvo S60 (III) | 2019–2024 | 1.075 | 7% vaker |
| 229 | Skoda Rapid | 2013–2019 | 2.164 | 7% vaker |
| 230 | Peugeot 3008 (II) | 2017–2024 | 16.323 | 8% vaker |
| 231 | Citroen C3 Aircross (I) | 2017–2024 | 7.730 | 8% vaker |
| 232 | Volvo V70 / XC70 (III) | 2007–2016 | 380 | 8% vaker |
| 233 | Citroen C4 Cactus | 2014–2020 | 5.384 | 9% vaker |
| 234 | Volkswagen Golf 8 | 2020–2026 | 3.668 | 9% vaker |
| 235 | Ford Focus (III) | 2011–2018 | 9.554 | 9% vaker |
| 236 | Mercedes-Benz C-Klasse (W205) | 2014–2021 | 11.993 | 9% vaker |
| 237 | Volkswagen Polo (6R/6C) | 2009–2017 | 4.174 | 9% vaker |
| 238 | Citroen Berlingo (II) | 2008–2018 | 713 | 9% vaker |
| 239 | Seat Ibiza (IV) | 2008–2017 | 972 | 10% vaker |
| 240 | Opel Combo Life (E) | 2018–2026 | 369 | 10% vaker |
| 241 | Ford Mustang (VI) | 2015–2026 | 319 | 10% vaker |
| 242 | Peugeot Partner (II) | 2008–2018 | 768 | 11% vaker |
| 243 | Ford Galaxy (IV) | 2015–2020 | 452 | 11% vaker |
| 244 | Volkswagen Caddy (IV) | 2015–2020 | 2.021 | 11% vaker |
| 245 | Ford S-Max (II) | 2015–2020 | 790 | 11% vaker |
| 246 | Mazda 2 (DJ) | 2015–2024 | 7.182 | 12% vaker |
| 247 | Renault Clio (IV) | 2013–2019 | 28.168 | 14% vaker |
| 248 | Land Rover Discovery Sport | 2015–2026 | 1.216 | 14% vaker |
| 249 | Seat Leon (III) | 2013–2020 | 10.427 | 16% vaker |
| 250 | Subaru Forester (IV) | 2013–2019 | 809 | 16% vaker |
| 251 | BMW X6 (F16) | 2015–2019 | 205 | 17% vaker |
| 252 | Mercedes-Benz Citan (I) | 2013–2019 | 349 | 17% vaker |
| 253 | Opel Adam | 2013–2019 | 2.450 | 17% vaker |
| 254 | Skoda Superb (III) | 2015–2024 | 4.409 | 18% vaker |
| 255 | Mercedes-Benz A-Klasse (W177) | 2018–2026 | 14.120 | 18% vaker |
| 256 | Skoda Octavia (III) | 2013–2020 | 15.536 | 18% vaker |
| 257 | Toyota Land Cruiser (150) | 2011–2024 | 235 | 18% vaker |
| 258 | Ford Kuga (II) | 2013–2019 | 7.762 | 19% vaker |
| 259 | Land Rover Range Rover Sport (II) | 2013–2022 | 2.827 | 19% vaker |
| 260 | Kia Picanto (II) | 2011–2017 | 1.330 | 19% vaker |
| 261 | Peugeot 308 (II) | 2014–2021 | 11.059 | 20% vaker |
| 262 | Mercedes-Benz CLA (C118) | 2019–2025 | 3.516 | 22% vaker |
| 263 | Alfa Romeo Stelvio | 2017–2023 | 1.746 | 22% vaker |
| 264 | DS 7 Crossback | 2018–2025 | 881 | 23% vaker |
| 265 | Fiat Panda (III) | 2012–2026 | 3.239 | 24% vaker |
| 266 | Land Rover Range Rover Evoque (I) | 2011–2018 | 1.801 | 27% vaker |
| 267 | Peugeot 508 (II) | 2019–2025 | 1.385 | 27% vaker |
| 268 | Fiat 500 (312) | 2008–2024 | 18.548 | 27% vaker |
| 269 | Nissan X-Trail (T32) | 2015–2021 | 2.306 | 27% vaker |
| 270 | Opel Zafira Tourer (C) | 2012–2018 | 1.711 | 31% vaker |
| 271 | Fiat Tipo (356) | 2016–2023 | 1.298 | 32% vaker |
| 272 | Kia Rio (III) | 2011–2017 | 311 | 32% vaker |
| 273 | Volkswagen Transporter (T6) | 2015–2026 | 5.476 | 32% vaker |
| 274 | Dacia Dokker | 2013–2020 | 758 | 34% vaker |
| 275 | Renault Talisman | 2016–2022 | 2.003 | 36% vaker |
| 276 | Renault Espace (V) | 2015–2020 | 1.144 | 38% vaker |
| 277 | Toyota Yaris (III) | 2012–2020 | 27.678 | 38% vaker |
| 278 | Jeep Compass (II) | 2017–2025 | 2.411 | 40% vaker |
| 279 | Jaguar F-Pace | 2016–2025 | 929 | 43% vaker |
| 280 | Volkswagen T-Cross | 2019–2025 | 10.077 | 46% vaker |
| 281 | Land Rover Range Rover Velar | 2017–2026 | 2.313 | 47% vaker |
| 282 | Fiat 500L | 2013–2019 | 475 | 49% vaker |
| 283 | Mercedes-Benz GLE (V167) | 2019–2026 | 1.163 | 49% vaker |
| 284 | Land Rover Discovery (V) | 2017–2022 | 595 | 50% vaker |
| 285 | Opel Corsa (E) | 2014–2019 | 13.323 | 51% vaker |
| 286 | Jaguar I-Pace | 2018–2022 | 2.135 | 52% vaker |
| 287 | Citroen Jumpy / SpaceTourer | 2017–2026 | 351 | 53% vaker |
| 288 | Ford Fiesta (VI) | 2009–2017 | 2.440 | 54% vaker |
| 289 | Volvo S90 (II) | 2016–2024 | 1.108 | 54% vaker |
| 290 | Peugeot 5008 (II) | 2017–2024 | 8.868 | 54% vaker |
| 291 | Dacia Lodgy | 2012–2021 | 1.013 | 56% vaker |
| 292 | Fiat Grande Punto / Punto Evo (199) | 2006–2018 | 1.123 | 57% vaker |
| 293 | Mercedes-Benz GLC (X253) | 2015–2022 | 8.806 | 59% vaker |
| 294 | Volvo V90 (II) | 2016–2025 | 5.833 | 60% vaker |
| 295 | Hyundai i10 (II) | 2014–2020 | 14.029 | 65% vaker |
| 296 | Skoda Kamiq | 2020–2026 | 1.540 | 66% vaker |
| 297 | Volvo XC60 (II) | 2017–2026 | 13.295 | 67% vaker |
| 298 | Audi A1 (GB) | 2019–2026 | 5.413 | 67% vaker |
| 299 | BMW X5 (F15) | 2014–2018 | 1.590 | 71% vaker |
| 300 | Toyota ProAce | 2017–2025 | 400 | 71% vaker |
| 301 | Peugeot Expert / Traveller | 2016–2026 | 392 | 75% vaker |
| 302 | Mercedes-Benz Vito / V-Klasse (W447) | 2015–2026 | 3.650 | 76% vaker |
| 303 | Mercedes-Benz E-Klasse (W213) | 2016–2026 | 5.834 | 76% vaker |
| 304 | Peugeot 508 (I) | 2011–2017 | 254 | 81% vaker |
| 305 | Mercedes-Benz S-Klasse (W222) | 2013–2020 | 1.053 | 82% vaker |
| 306 | Seat Arona | 2018–2026 | 9.461 | 90% vaker |
| 307 | Renault Zoe | 2013–2023 | 6.899 | 98% vaker |
| 308 | Nissan e-NV200 | 2014–2022 | 289 | 99% vaker |
| 309 | Mercedes-Benz CLS (C257) | 2018–2024 | 392 | 99% vaker |
| 310 | Tesla Model 3 | 2019–2026 | 18.553 | 102% vaker |
| 311 | Alfa Romeo MiTo | 2008–2019 | 616 | 105% vaker |
| 312 | Polestar 2 | 2020–2026 | 715 | 107% vaker |
| 313 | Skoda Scala | 2019–2026 | 2.013 | 108% vaker |
| 314 | Tesla Model X | 2016–2020 | 2.991 | 110% vaker |
| 315 | Tesla Model S | 2013–2020 | 4.424 | 115% vaker |
| 316 | Opel Ampera-e | 2017–2020 | 2.083 | 127% vaker |
| 317 | Seat Ibiza (V) | 2017–2026 | 11.750 | 137% vaker |
| 318 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 533 | 140% vaker |
| 319 | Volvo XC90 (II) | 2015–2026 | 5.341 | 158% vaker |
| 320 | Volkswagen Polo (AW) | 2018–2025 | 52.593 | 182% vaker |
| 321 | Suzuki Baleno | 2016–2019 | 1.506 | 231% vaker |
| 322 | Renault Trafic (III) | 2014–2024 | 1.203 | 260% vaker |
| 323 | Opel Vivaro (A/B) | 2004–2019 | 792 | 264% vaker |
| 324 | Mercedes-Benz Sprinter (906) | 2009–2026 | 2.346 | 283% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.