Betrouwbaarste compacte middenklassers tot 7 jaar volgens de APK
51 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Toyota Corolla (E210), Toyota Prius (IV), Kia XCeed.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota Corolla (E210) | 2019–2026 | 30.307 | 66% minder |
| 2 | Toyota Prius (IV) | 2016–2025 | 1.683 | 63% minder |
| 3 | Kia XCeed | 2019–2025 | 6.505 | 60% minder |
| 4 | Lexus CT 200h | 2011–2020 | 1.727 | 59% minder |
| 5 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 7.193 | 58% minder |
| 6 | Toyota Auris (II) | 2013–2019 | 7.298 | 58% minder |
| 7 | Cupra Born | 2021–2026 | 3.064 | 33% minder |
| 8 | Mazda 3 (BP) | 2019–2026 | 5.389 | 32% minder |
| 9 | Hyundai i30 (III) | 2017–2025 | 5.394 | 31% minder |
| 10 | Kia Ceed (III) | 2018–2025 | 19.892 | 28% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 42 | BMW 1-serie (F40) | 2019–2024 | 14.959 | 16% vaker |
| 43 | Seat Leon (III) | 2013–2020 | 13.528 | 16% vaker |
| 44 | Skoda Octavia (III) | 2013–2020 | 21.841 | 16% vaker |
| 45 | Citroen C4 (III) | 2021–2026 | 5.303 | 19% vaker |
| 46 | BMW 2-serie Gran Coupé (F44) | 2020–2025 | 3.769 | 20% vaker |
| 47 | Peugeot 308 (III) | 2022–2026 | 3.230 | 27% vaker |
| 48 | Peugeot 308 (II) | 2014–2021 | 16.328 | 28% vaker |
| 49 | Fiat Tipo (356) | 2016–2023 | 1.982 | 28% vaker |
| 50 | Skoda Scala | 2019–2026 | 5.980 | 69% vaker |
| 51 | Renault Mégane E-Tech | 2022–2026 | 997 | 75% vaker |
Alle 51 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota Corolla (E210) | 2019–2026 | 30.307 | 66% minder |
| 2 | Toyota Prius (IV) | 2016–2025 | 1.683 | 63% minder |
| 3 | Kia XCeed | 2019–2025 | 6.505 | 60% minder |
| 4 | Lexus CT 200h | 2011–2020 | 1.727 | 59% minder |
| 5 | Hyundai Ioniq | 2016–2022 | 7.193 | 58% minder |
| 6 | Toyota Auris (II) | 2013–2019 | 7.298 | 58% minder |
| 7 | Cupra Born | 2021–2026 | 3.064 | 33% minder |
| 8 | Mazda 3 (BP) | 2019–2026 | 5.389 | 32% minder |
| 9 | Hyundai i30 (III) | 2017–2025 | 5.394 | 31% minder |
| 10 | Kia Ceed (III) | 2018–2025 | 19.892 | 28% minder |
| 11 | Honda Civic (X) | 2017–2021 | 1.891 | 27% minder |
| 12 | Kia Ceed (II) | 2012–2018 | 1.880 | 26% minder |
| 13 | Volkswagen Beetle (A5) | 2011–2018 | 465 | 25% minder |
| 14 | Nissan Pulsar | 2014–2018 | 864 | 23% minder |
| 15 | Opel Astra (L) | 2022–2026 | 1.124 | 23% minder |
| 16 | Nissan Leaf (ZE1) | 2018–2024 | 10.772 | 22% minder |
| 17 | Skoda Octavia (IV) | 2020–2026 | 15.168 | 21% minder |
| 18 | Audi A3 (8Y) | 2020–2026 | 15.488 | 20% minder |
| 19 | BMW 1-serie (F20/F21) | 2011–2019 | 8.750 | 19% minder |
| 20 | Audi A3 (8V) | 2013–2020 | 18.607 | 17% minder |
| 21 | Kia ProCeed | 2019–2025 | 4.698 | 16% minder |
| 22 | Alfa Romeo Giulietta | 2010–2019 | 1.281 | 16% minder |
| 23 | DS 4 (I) | 2015–2018 | 247 | 16% minder |
| 24 | Volkswagen ID.3 | 2020–2026 | 22.482 | 14% minder |
| 25 | Suzuki Swace | 2020–2025 | 673 | 11% minder |
| 26 | Mercedes-Benz A-Klasse (W176) | 2012–2018 | 3.270 | 10% minder |
| 27 | Mazda 3 (BL) | 2009–2018 | 1.911 | 8% minder |
| 28 | Nissan Leaf (ZE0) | 2011–2017 | 210 | 6% minder |
| 29 | Volkswagen Golf 7 | 2013–2020 | 51.984 | gemiddeld |
| 30 | Cupra Leon (IV) | 2021–2026 | 2.779 | gemiddeld |
| 31 | Volvo V40 (II) | 2012–2020 | 16.306 | gemiddeld |
| 32 | Seat Leon (IV) | 2020–2026 | 10.931 | gemiddeld |
| 33 | Mercedes-Benz CLA (C117) | 2013–2019 | 4.906 | gemiddeld |
| 34 | Skoda Rapid | 2013–2019 | 2.315 | 5% vaker |
| 35 | Renault Mégane (IV) | 2016–2024 | 24.873 | 7% vaker |
| 36 | Opel Astra (K) | 2016–2021 | 32.534 | 8% vaker |
| 37 | Ford Focus (III) | 2011–2018 | 9.683 | 9% vaker |
| 38 | Ford Focus (IV) | 2018–2025 | 52.111 | 12% vaker |
| 39 | Mercedes-Benz A-Klasse (W177) | 2018–2026 | 31.474 | 12% vaker |
| 40 | Mercedes-Benz CLA (C118) | 2019–2025 | 13.703 | 15% vaker |
| 41 | Volkswagen Golf 8 | 2020–2026 | 33.197 | 15% vaker |
| 42 | BMW 1-serie (F40) | 2019–2024 | 14.959 | 16% vaker |
| 43 | Seat Leon (III) | 2013–2020 | 13.528 | 16% vaker |
| 44 | Skoda Octavia (III) | 2013–2020 | 21.841 | 16% vaker |
| 45 | Citroen C4 (III) | 2021–2026 | 5.303 | 19% vaker |
| 46 | BMW 2-serie Gran Coupé (F44) | 2020–2025 | 3.769 | 20% vaker |
| 47 | Peugeot 308 (III) | 2022–2026 | 3.230 | 27% vaker |
| 48 | Peugeot 308 (II) | 2014–2021 | 16.328 | 28% vaker |
| 49 | Fiat Tipo (356) | 2016–2023 | 1.982 | 28% vaker |
| 50 | Skoda Scala | 2019–2026 | 5.980 | 69% vaker |
| 51 | Renault Mégane E-Tech | 2022–2026 | 997 | 75% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.