Betrouwbaarste middelgrote SUV's tot 7 jaar volgens de APK
86 generaties gerangschikt op technische APK-gebreken, vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd. Het minst vaak gebreken: Lexus NX (I), Toyota RAV4 (V), Mazda CX-60.
Generaties met weinig APK's worden naar het gemiddelde toe getrokken, zodat een klein aantal met geluk niet bovenaan komt.
Top 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 1.594 | 83% minder |
| 2 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 19.463 | 78% minder |
| 3 | Mazda CX-60 | 2022–2026 | 703 | 78% minder |
| 4 | Toyota Corolla Cross | 2022–2026 | 614 | 74% minder |
| 5 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 34.604 | 74% minder |
| 6 | Honda CR-V (V) | 2018–2026 | 2.063 | 74% minder |
| 7 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 60.917 | 71% minder |
| 8 | Kia Sportage (V) | 2022–2026 | 5.190 | 70% minder |
| 9 | BMW iX3 (G08) | 2021–2025 | 4.736 | 67% minder |
| 10 | Honda HR-V (III) | 2022–2026 | 797 | 65% minder |
Flop 10
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 77 | Mercedes-Benz GLC (X253) | 2015–2022 | 16.569 | 37% vaker |
| 78 | Jaguar F-Pace | 2016–2025 | 1.441 | 42% vaker |
| 79 | Volvo XC60 (II) | 2017–2026 | 30.086 | 46% vaker |
| 80 | MG EHS | 2021–2024 | 1.170 | 53% vaker |
| 81 | Jaguar I-Pace | 2018–2022 | 3.206 | 56% vaker |
| 82 | Land Rover Range Rover Velar | 2017–2026 | 3.813 | 57% vaker |
| 83 | Peugeot 5008 (II) | 2017–2024 | 15.825 | 61% vaker |
| 84 | Skoda Enyaq | 2021–2026 | 11.877 | 74% vaker |
| 85 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 2.503 | 90% vaker |
| 86 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 267% vaker |
Alle 86 generaties
| # | Generatie | Bouwjaren | APK's | T.o.v. gemiddeld |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lexus NX (I) | 2014–2021 | 1.594 | 83% minder |
| 2 | Toyota RAV4 (V) | 2019–2026 | 19.463 | 78% minder |
| 3 | Mazda CX-60 | 2022–2026 | 703 | 78% minder |
| 4 | Toyota Corolla Cross | 2022–2026 | 614 | 74% minder |
| 5 | Toyota C-HR (I) | 2016–2023 | 34.604 | 74% minder |
| 6 | Honda CR-V (V) | 2018–2026 | 2.063 | 74% minder |
| 7 | Kia Niro (I) | 2016–2022 | 60.917 | 71% minder |
| 8 | Kia Sportage (V) | 2022–2026 | 5.190 | 70% minder |
| 9 | BMW iX3 (G08) | 2021–2025 | 4.736 | 67% minder |
| 10 | Honda HR-V (III) | 2022–2026 | 797 | 65% minder |
| 11 | Volvo C40 / EC40 | 2021–2026 | 1.127 | 65% minder |
| 12 | BMW X3 (G01) | 2018–2024 | 15.513 | 64% minder |
| 13 | Toyota RAV4 (IV) | 2016–2019 | 5.154 | 63% minder |
| 14 | Honda HR-V (II) | 2015–2021 | 2.077 | 63% minder |
| 15 | Mercedes-Benz EQA | 2021–2026 | 2.573 | 62% minder |
| 16 | Lynk&Co 01 | 2021–2025 | 16.109 | 61% minder |
| 17 | Kia EV6 | 2021–2026 | 4.610 | 59% minder |
| 18 | Hyundai Tucson (IV) | 2021–2026 | 10.806 | 58% minder |
| 19 | Porsche Macan (95B) | 2014–2023 | 2.708 | 56% minder |
| 20 | Kia Niro (II) | 2022–2026 | 3.905 | 55% minder |
| 21 | BMW X4 (G02) | 2018–2025 | 2.330 | 52% minder |
| 22 | Mercedes-Benz GLA (H247) | 2020–2026 | 5.176 | 49% minder |
| 23 | Hyundai Ioniq 5 | 2021–2026 | 4.061 | 48% minder |
| 24 | Mitsubishi Eclipse Cross | 2018–2025 | 6.292 | 47% minder |
| 25 | Hyundai Nexo | 2018–2023 | 861 | 46% minder |
| 26 | Mercedes-Benz EQB | 2022–2026 | 676 | 46% minder |
| 27 | Subaru XV (II) | 2017–2023 | 1.038 | 38% minder |
| 28 | Subaru Forester (V) | 2019–2025 | 1.278 | 35% minder |
| 29 | Mazda CX-30 | 2019–2026 | 11.522 | 34% minder |
| 30 | Audi Q5 (FY) | 2017–2026 | 14.511 | 34% minder |
| 31 | Ford Mustang Mach-E | 2021–2026 | 4.881 | 31% minder |
| 32 | Audi Q3 (F3) | 2019–2024 | 18.008 | 29% minder |
| 33 | Audi Q3 (8U) | 2012–2018 | 1.527 | 28% minder |
| 34 | Seat Ateca | 2016–2025 | 14.512 | 27% minder |
| 35 | BMW X1 / iX1 (U11) | 2022–2026 | 582 | 27% minder |
| 36 | Mercedes-Benz GLA (X156) | 2014–2019 | 4.157 | 24% minder |
| 37 | Volvo XC40 / EX40 | 2018–2026 | 59.116 | 24% minder |
| 38 | BMW X2 (F39) | 2018–2023 | 5.570 | 24% minder |
| 39 | BMW X3 (F25) | 2011–2017 | 656 | 23% minder |
| 40 | Volvo XC60 (I) | 2009–2017 | 2.322 | 22% minder |
| 41 | BMW X1 (F48) | 2016–2022 | 19.778 | 20% minder |
| 42 | Hyundai Tucson (III) | 2015–2020 | 6.108 | 20% minder |
| 43 | Volkswagen ID.5 | 2022–2025 | 691 | 19% minder |
| 44 | Kia Soul (III) | 2019–2024 | 1.897 | 18% minder |
| 45 | Renault Kadjar | 2015–2022 | 13.804 | 17% minder |
| 46 | Opel Grandland (X) | 2017–2024 | 25.154 | 16% minder |
| 47 | Volkswagen Tiguan (II) | 2016–2023 | 50.357 | 15% minder |
| 48 | Audi Q4 e-tron | 2021–2026 | 5.945 | 14% minder |
| 49 | Mazda CX-5 (KE) | 2012–2017 | 905 | 14% minder |
| 50 | Mercedes-Benz GLB (X247) | 2020–2025 | 2.983 | 13% minder |
| 51 | Audi Q5 (8R) | 2008–2017 | 210 | 12% minder |
| 52 | Mitsubishi Outlander (III) | 2013–2026 | 10.623 | 12% minder |
| 53 | Kia Sportage (IV) | 2016–2021 | 4.837 | 12% minder |
| 54 | Cupra Formentor | 2021–2026 | 6.444 | 11% minder |
| 55 | Skoda Karoq | 2018–2025 | 17.480 | 10% minder |
| 56 | Mazda CX-5 (KF) | 2017–2026 | 25.223 | 9% minder |
| 57 | Skoda Kodiaq (I) | 2017–2024 | 18.388 | gemiddeld |
| 58 | Land Rover Range Rover Evoque (II) | 2019–2026 | 4.180 | gemiddeld |
| 59 | Renault Arkana | 2021–2025 | 4.537 | gemiddeld |
| 60 | Nissan Qashqai (J11) | 2014–2021 | 38.605 | gemiddeld |
| 61 | Jaguar E-Pace | 2018–2025 | 651 | gemiddeld |
| 62 | DS 3 Crossback | 2019–2024 | 1.906 | gemiddeld |
| 63 | Peugeot 3008 (II) | 2017–2024 | 30.742 | 9% vaker |
| 64 | DS 7 Crossback | 2018–2025 | 2.313 | 12% vaker |
| 65 | Seat Tarraco | 2019–2024 | 5.276 | 12% vaker |
| 66 | Citroen C5 Aircross | 2019–2025 | 9.251 | 13% vaker |
| 67 | Ford Kuga (III) | 2020–2026 | 20.895 | 15% vaker |
| 68 | Land Rover Discovery Sport | 2015–2026 | 2.356 | 15% vaker |
| 69 | Jeep Compass (II) | 2017–2025 | 6.301 | 16% vaker |
| 70 | Subaru Forester (IV) | 2013–2019 | 862 | 18% vaker |
| 71 | Ford Kuga (II) | 2013–2019 | 8.508 | 20% vaker |
| 72 | Alfa Romeo Stelvio | 2017–2023 | 2.546 | 21% vaker |
| 73 | Nissan Qashqai (J12) | 2021–2026 | 6.313 | 26% vaker |
| 74 | Land Rover Range Rover Evoque (I) | 2011–2018 | 1.931 | 28% vaker |
| 75 | Volkswagen ID.4 | 2020–2026 | 10.405 | 31% vaker |
| 76 | Nissan X-Trail (T32) | 2015–2021 | 3.437 | 31% vaker |
| 77 | Mercedes-Benz GLC (X253) | 2015–2022 | 16.569 | 37% vaker |
| 78 | Jaguar F-Pace | 2016–2025 | 1.441 | 42% vaker |
| 79 | Volvo XC60 (II) | 2017–2026 | 30.086 | 46% vaker |
| 80 | MG EHS | 2021–2024 | 1.170 | 53% vaker |
| 81 | Jaguar I-Pace | 2018–2022 | 3.206 | 56% vaker |
| 82 | Land Rover Range Rover Velar | 2017–2026 | 3.813 | 57% vaker |
| 83 | Peugeot 5008 (II) | 2017–2024 | 15.825 | 61% vaker |
| 84 | Skoda Enyaq | 2021–2026 | 11.877 | 74% vaker |
| 85 | Mercedes-Benz EQC | 2019–2024 | 2.503 | 90% vaker |
| 86 | Tesla Model Y | 2021–2026 | 4.191 | 267% vaker |
Over deze cijfers
- Bron: open data van de RDW. APK-gegevens zijn er pas vanaf juni 2022.
- Technische gebreken = afkeurpunten en adviespunten bij de APK, zonder slijtage zoals banden, lampen en ruitenwissers. Een herkeuring na reparatie telt als dezelfde APK.
- Gemiddeld = alle personenauto's van dezelfde leeftijd bij de APK. We vergelijken nooit auto's van verschillende leeftijden zonder die correctie.
- Gebreken hangen af van wat het keuringsstation meldt. Wat de garage vóór de keuring repareert, zie je niet terug.
- De kilometerstand staat niet in de gegevens. Een model waarmee veel gereden wordt, scoort daardoor slechter dan het is.
- Alleen auto's die nog rijden tellen mee. Gesloopte auto's, waarschijnlijk de slechtste, ontbreken; dat is nog een reden om alleen met auto's van dezelfde leeftijd te vergelijken.
- Taxi's (nu of vroeger) zijn niet meegeteld.