BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93) of Mazda 6 (GG)?

De Mazda 6 (GG) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Mazda 6 (GG)
Bouwjaren2005–20122002–2008
Zonder technische gebreken60% (gem. 62%)56% (gem. 55%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 26%)29% (gem. 30%)
Ranglijst#65 van 107 middenklassers#45 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren2010–2012–
Onlogische tellerstand6%5%
Terugroepacties58
Geëxporteerd13%22%
Op naam in Nederland26.1762.261

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 12 jaar: 81% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 13 jaar: 76% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 14 jaar: 74% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 15 jaar: 69% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 16 jaar: 64% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 17 jaar: 59% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 18 jaar: 54% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 19 jaar: 49% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 20 jaar: 45% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 21 jaar: 45% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93) Mazda 6 (GG), 16 jaar: 68% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 17 jaar: 64% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 18 jaar: 61% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 19 jaar: 58% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 20 jaar: 52% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 21 jaar: 53% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 22 jaar: 51% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 23 jaar: 46% zonder gebreken Mazda 6 (GG) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Mazda 6 (GG)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Mazda 6 (GG)
Motor & aandrijving45% vaker71% minder
Remmen17% vaker33% vaker
Wielophanging & vering9% minder5% minder
Elektronica & veiligheid70% vaker6% vaker
Stuurinrichting35% minder7% minder
Uitlaat & emissie32% minder48% minder
Carrosserie & roest64% minder292% vaker
Ruiten, wissers & spiegels31% minder81% minder
Verlichting25% minder21% vaker
Banden & wielen29% vaker63% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode