BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93) of Skoda Superb (II)?

De BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Skoda Superb (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Skoda Superb (II)
Bouwjaren2005–20122009–2015
Zonder technische gebreken60% (gem. 62%)68% (gem. 73%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 26%)22% (gem. 19%)
Ranglijst#65 van 107 middenklassers#87 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren2010–20122009
Onlogische tellerstand6%3%
Terugroepacties52
Geëxporteerd13%23%
Op naam in Nederland26.1762.100

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 12 jaar: 81% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 13 jaar: 76% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 14 jaar: 74% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 15 jaar: 69% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 16 jaar: 64% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 17 jaar: 59% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 18 jaar: 54% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 19 jaar: 49% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 20 jaar: 45% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93), 21 jaar: 45% zonder gebreken BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93) Skoda Superb (II), 10 jaar: 79% zonder gebreken Skoda Superb (II), 11 jaar: 77% zonder gebreken Skoda Superb (II), 12 jaar: 75% zonder gebreken Skoda Superb (II), 13 jaar: 71% zonder gebreken Skoda Superb (II), 14 jaar: 63% zonder gebreken Skoda Superb (II), 15 jaar: 61% zonder gebreken Skoda Superb (II), 16 jaar: 57% zonder gebreken Skoda Superb (II) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
BMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Skoda Superb (II)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW 3-serie (E90/E91/E92/E93)Skoda Superb (II)
Motor & aandrijving45% vaker38% vaker
Remmen17% vaker11% minder
Wielophanging & vering9% minder74% vaker
Elektronica & veiligheid70% vaker77% vaker
Stuurinrichting35% minder78% minder
Uitlaat & emissie32% mindergemiddeld
Carrosserie & roest64% minder15% minder
Ruiten, wissers & spiegels31% minder47% minder
Verlichting25% minder23% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode