BMW 3-serie (F30/F31) of Lexus IS (XE30)?

De Lexus IS (XE30) heeft bij de APK 32% minder vaak technische gebreken dan de BMW 3-serie (F30/F31), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW 3-serie (F30/F31)Lexus IS (XE30)
Bouwjaren2012–20192013–2020
Zonder technische gebreken85% (gem. 82%)91% (gem. 83%)
Met een afkeurpunt6% (gem. 12%)3% (gem. 11%)
Ranglijst#16 van 107 middenklassers#4 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2017–2018
Onlogische tellerstand2%2%
Terugroepacties72
Geëxporteerd14%6%
Op naam in Nederland29.5232.028

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 4 jaar: 98% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 5 jaar: 96% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 6 jaar: 92% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 7 jaar: 90% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 8 jaar: 89% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 9 jaar: 87% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 10 jaar: 86% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 11 jaar: 84% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 12 jaar: 82% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 13 jaar: 80% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31), 14 jaar: 79% zonder gebreken BMW 3-serie (F30/F31) Lexus IS (XE30), 6 jaar: 98% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 7 jaar: 95% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 8 jaar: 96% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 9 jaar: 92% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 10 jaar: 92% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 11 jaar: 87% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 12 jaar: 85% zonder gebreken Lexus IS (XE30), 13 jaar: 86% zonder gebreken Lexus IS (XE30) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's
BMW 3-serie (F30/F31)Lexus IS (XE30)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW 3-serie (F30/F31)Lexus IS (XE30)
Remmengemiddeld51% minder
Motor & aandrijving9% vaker92% minder
Wielophanging & vering36% minder73% minder
Elektronica & veiligheid32% minder95% vaker
Uitlaat & emissie37% minder93% minder
Stuurinrichting74% minder92% minder
Verlichting16% minder64% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode