BMW X3 (E83) of BMW X3 (F25)?

De BMW X3 (F25) heeft bij de APK 36% minder vaak technische gebreken dan de BMW X3 (E83), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW X3 (E83)BMW X3 (F25)
Bouwjaren2003–20102011–2017
Zonder technische gebreken52% (gem. 56%)85% (gem. 79%)
Met een afkeurpunt21% (gem. 30%)7% (gem. 14%)
Ranglijst#89 van 131 middelgrote SUV's#35 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2012–2013
Onlogische tellerstand6%2%
Terugroepacties56
Geëxporteerd15%13%
Op naam in Nederland3.8736.697

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW X3 (E83), 14 jaar: 67% zonder gebreken BMW X3 (E83), 15 jaar: 68% zonder gebreken BMW X3 (E83), 16 jaar: 59% zonder gebreken BMW X3 (E83), 17 jaar: 59% zonder gebreken BMW X3 (E83), 18 jaar: 56% zonder gebreken BMW X3 (E83), 19 jaar: 52% zonder gebreken BMW X3 (E83), 20 jaar: 47% zonder gebreken BMW X3 (E83), 21 jaar: 46% zonder gebreken BMW X3 (E83), 22 jaar: 42% zonder gebreken BMW X3 (E83) BMW X3 (F25), 7 jaar: 91% zonder gebreken BMW X3 (F25), 8 jaar: 89% zonder gebreken BMW X3 (F25), 9 jaar: 88% zonder gebreken BMW X3 (F25), 10 jaar: 87% zonder gebreken BMW X3 (F25), 11 jaar: 87% zonder gebreken BMW X3 (F25), 12 jaar: 85% zonder gebreken BMW X3 (F25), 13 jaar: 82% zonder gebreken BMW X3 (F25), 14 jaar: 80% zonder gebreken BMW X3 (F25), 15 jaar: 74% zonder gebreken BMW X3 (F25) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's
BMW X3 (E83)BMW X3 (F25)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW X3 (E83)BMW X3 (F25)
Motor & aandrijving96% vaker26% minder
Wielophanging & vering9% minder32% minder
Remmen20% minder21% minder
Elektronica & veiligheid36% vaker47% minder
Uitlaat & emissie38% minder58% minder
Stuurinrichting64% minder42% minder
Carrosserie & roest60% minder65% minder
Verlichting15% minder15% vaker
Ruiten, wissers & spiegels43% minder81% minder
Banden & wielen26% minder18% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode