BMW X3 (E83) of Suzuki Grand Vitara (I)?

De Suzuki Grand Vitara (I) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de BMW X3 (E83), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW X3 (E83)Suzuki Grand Vitara (I)
Bouwjaren2003–20101999–2005
Zonder technische gebreken52% (gem. 56%)50% (gem. 50%)
Met een afkeurpunt21% (gem. 30%)37% (gem. 32%)
Ranglijst#89 van 131 middelgrote SUV's#74 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%7%
Terugroepacties51
Geëxporteerd15%23%
Op naam in Nederland3.8731.514

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW X3 (E83), 14 jaar: 67% zonder gebreken BMW X3 (E83), 15 jaar: 68% zonder gebreken BMW X3 (E83), 16 jaar: 59% zonder gebreken BMW X3 (E83), 17 jaar: 59% zonder gebreken BMW X3 (E83), 18 jaar: 56% zonder gebreken BMW X3 (E83), 19 jaar: 52% zonder gebreken BMW X3 (E83), 20 jaar: 47% zonder gebreken BMW X3 (E83), 21 jaar: 46% zonder gebreken BMW X3 (E83), 22 jaar: 42% zonder gebreken BMW X3 (E83) Suzuki Grand Vitara (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 20 jaar: 56% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 21 jaar: 53% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 22 jaar: 49% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 23 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 24 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 25 jaar: 41% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 26 jaar: 45% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I) Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
BMW X3 (E83)Suzuki Grand Vitara (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW X3 (E83)Suzuki Grand Vitara (I)
Motor & aandrijving96% vaker41% vaker
Wielophanging & vering9% minder40% minder
Remmen20% minder10% vaker
Elektronica & veiligheid36% vaker60% minder
Uitlaat & emissie38% minder8% vaker
Stuurinrichting64% minder31% minder
Carrosserie & roest60% minder114% vaker
Verlichting15% minder31% minder
Ruiten, wissers & spiegels43% minder84% minder
Banden & wielen26% minder11% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode