BMW X5 (E70) of Land Rover Range Rover (III)?

De Land Rover Range Rover (III) heeft bij de APK 6% minder vaak technische gebreken dan de BMW X5 (E70), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW X5 (E70)Land Rover Range Rover (III)
Bouwjaren2007–20132002–2012
Zonder technische gebreken58% (gem. 65%)52% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 24%)28% (gem. 29%)
Ranglijst#34 van 61 grote SUV's#31 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren–2006
Onlogische tellerstand5%7%
Terugroepacties74
Geëxporteerd17%14%
Op naam in Nederland2.7071.400

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW X5 (E70), 11 jaar: 75% zonder gebreken BMW X5 (E70), 12 jaar: 67% zonder gebreken BMW X5 (E70), 13 jaar: 67% zonder gebreken BMW X5 (E70), 14 jaar: 61% zonder gebreken BMW X5 (E70), 15 jaar: 58% zonder gebreken BMW X5 (E70), 16 jaar: 57% zonder gebreken BMW X5 (E70), 17 jaar: 55% zonder gebreken BMW X5 (E70), 18 jaar: 54% zonder gebreken BMW X5 (E70), 19 jaar: 52% zonder gebreken BMW X5 (E70) Land Rover Range Rover (III), 14 jaar: 69% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 15 jaar: 64% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 16 jaar: 71% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 17 jaar: 60% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 18 jaar: 60% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 19 jaar: 54% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 20 jaar: 48% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 21 jaar: 41% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 22 jaar: 36% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III), 23 jaar: 32% zonder gebreken Land Rover Range Rover (III) Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
BMW X5 (E70)Land Rover Range Rover (III)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW X5 (E70)Land Rover Range Rover (III)
Motor & aandrijving111% vaker70% vaker
Stuurinrichting160% vaker15% minder
Wielophanging & vering12% minder32% minder
Remmen38% minder27% vaker
Uitlaat & emissie13% minder51% minder
Elektronica & veiligheid36% minder16% vaker
Verlichting33% vaker26% vaker
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld89% vaker
Carrosserie & roest64% minder68% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode