BMW X5 (E70) of Porsche Cayenne (92A)?

De Porsche Cayenne (92A) heeft bij de APK 30% minder vaak technische gebreken dan de BMW X5 (E70), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW X5 (E70)Porsche Cayenne (92A)
Bouwjaren2007–20132010–2017
Zonder technische gebreken58% (gem. 65%)82% (gem. 79%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 24%)5% (gem. 14%)
Ranglijst#34 van 61 grote SUV's#15 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand5%2%
Terugroepacties72
Geëxporteerd17%17%
Op naam in Nederland2.7072.791

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW X5 (E70), 11 jaar: 75% zonder gebreken BMW X5 (E70), 12 jaar: 67% zonder gebreken BMW X5 (E70), 13 jaar: 67% zonder gebreken BMW X5 (E70), 14 jaar: 61% zonder gebreken BMW X5 (E70), 15 jaar: 58% zonder gebreken BMW X5 (E70), 16 jaar: 57% zonder gebreken BMW X5 (E70), 17 jaar: 55% zonder gebreken BMW X5 (E70), 18 jaar: 54% zonder gebreken BMW X5 (E70), 19 jaar: 52% zonder gebreken BMW X5 (E70) Porsche Cayenne (92A), 8 jaar: 89% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 9 jaar: 89% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 10 jaar: 86% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 11 jaar: 84% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 12 jaar: 79% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 13 jaar: 76% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 14 jaar: 74% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 15 jaar: 73% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 16 jaar: 71% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
BMW X5 (E70)Porsche Cayenne (92A)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW X5 (E70)Porsche Cayenne (92A)
Motor & aandrijving111% vaker77% vaker
Stuurinrichting160% vaker50% minder
Wielophanging & vering12% minder80% minder
Remmen38% minder34% minder
Uitlaat & emissie13% minder34% minder
Elektronica & veiligheid36% minder51% vaker
Verlichting33% vaker27% minder
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld51% minder
Carrosserie & roest64% minder15% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode