BMW Z4 (E85/E86) of Volvo C70 (II)?

De BMW Z4 (E85/E86) heeft bij de APK 23% minder vaak technische gebreken dan de Volvo C70 (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

BMW Z4 (E85/E86)Volvo C70 (II)
Bouwjaren2003–20082006–2013
Zonder technische gebreken70% (gem. 53%)69% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt13% (gem. 31%)25% (gem. 25%)
Ranglijst#50 van 94 sportwagens en cabrio's#69 van 94 sportwagens en cabrio's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand5%6%
Terugroepacties00
Geëxporteerd5%6%
Op naam in Nederland3.9873.397

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken BMW Z4 (E85/E86), 16 jaar: 80% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 17 jaar: 78% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 18 jaar: 75% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 19 jaar: 73% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 20 jaar: 70% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 21 jaar: 69% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 22 jaar: 65% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86), 23 jaar: 63% zonder gebreken BMW Z4 (E85/E86) Volvo C70 (II), 11 jaar: 81% zonder gebreken Volvo C70 (II), 12 jaar: 80% zonder gebreken Volvo C70 (II), 13 jaar: 77% zonder gebreken Volvo C70 (II), 14 jaar: 74% zonder gebreken Volvo C70 (II), 15 jaar: 72% zonder gebreken Volvo C70 (II), 16 jaar: 69% zonder gebreken Volvo C70 (II), 17 jaar: 66% zonder gebreken Volvo C70 (II), 18 jaar: 65% zonder gebreken Volvo C70 (II), 19 jaar: 66% zonder gebreken Volvo C70 (II), 20 jaar: 66% zonder gebreken Volvo C70 (II) Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
BMW Z4 (E85/E86)Volvo C70 (II)alle auto'smiddelste helft sportwagens en cabrio's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelBMW Z4 (E85/E86)Volvo C70 (II)
Elektronica & veiligheid46% vaker51% minder
Motor & aandrijving49% minder17% vaker
Remmen44% minder28% minder
Wielophanging & vering52% mindergemiddeld
Stuurinrichting63% minder55% minder
Uitlaat & emissie84% minder60% minder
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld69% minder
Carrosserie & roest89% minder79% minder
Verlichting47% minder40% minder
Banden & wielen42% minder32% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode