Fiat 500 (312) of Volkswagen Fox?

De Volkswagen Fox heeft bij de APK 17% minder vaak technische gebreken dan de Fiat 500 (312), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat 500 (312)Volkswagen Fox
Bouwjaren2008–20242005–2010
Zonder technische gebreken71% (gem. 77%)57% (gem. 60%)
Met een afkeurpunt21% (gem. 16%)35% (gem. 28%)
Ranglijst#54 van 60 mini-auto's#36 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2020–2021–
Onlogische tellerstand2%9%
Terugroepacties02
Geëxporteerd3%2%
Op naam in Nederland112.68115.574

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat 500 (312), 3 jaar: 98% zonder gebreken Fiat 500 (312), 4 jaar: 96% zonder gebreken Fiat 500 (312), 5 jaar: 95% zonder gebreken Fiat 500 (312), 6 jaar: 89% zonder gebreken Fiat 500 (312), 7 jaar: 87% zonder gebreken Fiat 500 (312), 8 jaar: 82% zonder gebreken Fiat 500 (312), 9 jaar: 78% zonder gebreken Fiat 500 (312), 10 jaar: 75% zonder gebreken Fiat 500 (312), 11 jaar: 73% zonder gebreken Fiat 500 (312), 12 jaar: 70% zonder gebreken Fiat 500 (312), 13 jaar: 67% zonder gebreken Fiat 500 (312), 14 jaar: 64% zonder gebreken Fiat 500 (312), 15 jaar: 61% zonder gebreken Fiat 500 (312), 16 jaar: 57% zonder gebreken Fiat 500 (312), 17 jaar: 54% zonder gebreken Fiat 500 (312), 18 jaar: 51% zonder gebreken Fiat 500 (312), 19 jaar: 50% zonder gebreken Fiat 500 (312) Volkswagen Fox, 13 jaar: 65% zonder gebreken Volkswagen Fox, 14 jaar: 64% zonder gebreken Volkswagen Fox, 15 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Fox, 16 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Fox, 17 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Fox, 18 jaar: 58% zonder gebreken Volkswagen Fox, 19 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Fox, 20 jaar: 53% zonder gebreken Volkswagen Fox, 21 jaar: 50% zonder gebreken Volkswagen Fox Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Fiat 500 (312)Volkswagen Foxalle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat 500 (312)Volkswagen Fox
Wielophanging & vering85% vaker44% vaker
Remmen38% vakergemiddeld
Uitlaat & emissie115% vaker40% vaker
Motor & aandrijving25% minder8% vaker
Stuurinrichtinggemiddeld10% minder
Elektronica & veiligheid45% minder33% minder
Carrosserie & roest170% vaker31% minder
Verlichting14% vaker32% minder
Ruiten, wissers & spiegels53% minder25% minder
Banden & wielen45% minder14% minder
LPG/CNG69% minder53% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode