Fiat 500e (332) of Volkswagen up!?

De Volkswagen up! heeft bij de APK 21% minder vaak technische gebreken dan de Fiat 500e (332), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat 500e (332)Volkswagen up!
Bouwjaren2020–20262012–2023
Zonder technische gebreken96% (gem. 96%)87% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt4% (gem. 3%)9% (gem. 12%)
Ranglijst#26 van 60 mini-auto's#10 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren20222017–2018
Onlogische tellerstand1%2%
Terugroepacties24
Geëxporteerd1%0,5%
Op naam in Nederland10.471123.424

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat 500e (332), 3 jaar: 99% zonder gebreken Fiat 500e (332), 4 jaar: 96% zonder gebreken Fiat 500e (332), 5 jaar: 94% zonder gebreken Fiat 500e (332) Volkswagen up!, 3 jaar: 98% zonder gebreken Volkswagen up!, 4 jaar: 96% zonder gebreken Volkswagen up!, 5 jaar: 96% zonder gebreken Volkswagen up!, 6 jaar: 94% zonder gebreken Volkswagen up!, 7 jaar: 93% zonder gebreken Volkswagen up!, 8 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen up!, 9 jaar: 90% zonder gebreken Volkswagen up!, 10 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen up!, 11 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen up!, 12 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen up!, 13 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen up!, 14 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen up!, 15 jaar: 67% zonder gebreken Volkswagen up! Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Fiat 500e (332)Volkswagen up!alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat 500e (332)Volkswagen up!
Wielophanging & vering241% vaker71% minder
Remmen51% minder7% vaker
Elektronica & veiligheid43% minder39% vaker
Motor & aandrijving18% vaker78% minder
Stuurinrichting66% minder85% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode