Fiat 500e (I) of Ford Ka (II)?

De Fiat 500e (I) en de Ford Ka (II) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat 500e (I)Ford Ka (II)
Bouwjaren2013–20182009–2015
Zonder technische gebreken80% (gem. 83%)64% (gem. 71%)
Met een afkeurpunt12% (gem. 11%)26% (gem. 20%)
Ranglijst#49 van 60 mini-auto's#52 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand–3%
Terugroepacties10
Geëxporteerd2%1%
Op naam in Nederland1.22343.217

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat 500e (I), 8 jaar: 83% zonder gebreken Fiat 500e (I), 9 jaar: 83% zonder gebreken Fiat 500e (I), 10 jaar: 80% zonder gebreken Fiat 500e (I), 11 jaar: 77% zonder gebreken Fiat 500e (I), 12 jaar: 69% zonder gebreken Fiat 500e (I) Ford Ka (II), 8 jaar: 79% zonder gebreken Ford Ka (II), 9 jaar: 79% zonder gebreken Ford Ka (II), 10 jaar: 77% zonder gebreken Ford Ka (II), 11 jaar: 74% zonder gebreken Ford Ka (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Ford Ka (II), 13 jaar: 68% zonder gebreken Ford Ka (II), 14 jaar: 64% zonder gebreken Ford Ka (II), 15 jaar: 59% zonder gebreken Ford Ka (II), 16 jaar: 56% zonder gebreken Ford Ka (II), 17 jaar: 53% zonder gebreken Ford Ka (II), 18 jaar: 52% zonder gebreken Ford Ka (II) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Fiat 500e (I)Ford Ka (II)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat 500e (I)Ford Ka (II)
Elektronica & veiligheid175% vaker50% minder
Remmen6% vaker36% vaker
Wielophanging & vering9% minder56% vaker
Stuurinrichting54% minder57% vaker
Motor & aandrijving83% minder47% minder
Uitlaat & emissie96% minder160% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode