Fiat Doblo (I) of Volkswagen Touran (I)?

De Fiat Doblo (I) en de Volkswagen Touran (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat Doblo (I)Volkswagen Touran (I)
Bouwjaren2001–20092003–2015
Zonder technische gebreken53% (gem. 58%)62% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 29%)27% (gem. 23%)
Ranglijst#61 van 106 MPV's#71 van 106 MPV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%7%
Terugroepacties01
Geëxporteerd7%15%
Op naam in Nederland1.75717.773

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Doblo (I), 15 jaar: 60% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 16 jaar: 57% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 17 jaar: 56% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 18 jaar: 54% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 19 jaar: 52% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 20 jaar: 52% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Fiat Doblo (I), 22 jaar: 40% zonder gebreken Fiat Doblo (I) Volkswagen Touran (I), 9 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 10 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 12 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 13 jaar: 70% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 14 jaar: 65% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 15 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 17 jaar: 57% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 18 jaar: 53% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 19 jaar: 47% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 20 jaar: 44% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 21 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Touran (I) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Fiat Doblo (I)Volkswagen Touran (I)alle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat Doblo (I)Volkswagen Touran (I)
Motor & aandrijving40% vaker59% vaker
Uitlaat & emissie135% vaker27% minder
Remmen11% minder8% minder
Wielophanging & vering9% minder60% vaker
Stuurinrichtinggemiddeld51% minder
Elektronica & veiligheid14% minder46% vaker
Carrosserie & roest48% vakergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels54% vaker26% minder
Verlichting45% vaker32% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode