Fiat Grande Punto / Punto Evo (199) of Ford Fiesta (VI)?

De Ford Fiesta (VI) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat Grande Punto / Punto Evo (199)Ford Fiesta (VI)
Bouwjaren2006–20182009–2017
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)74% (gem. 75%)
Met een afkeurpunt25% (gem. 21%)18% (gem. 17%)
Ranglijst#88 van 123 kleine auto's#72 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2010–2011
Onlogische tellerstand3%2%
Terugroepacties11
Geëxporteerd9%3%
Op naam in Nederland28.01096.714

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 8 10 12 14 16 18 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 6 jaar: 87% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 7 jaar: 82% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 8 jaar: 77% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 9 jaar: 74% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 10 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 11 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 12 jaar: 72% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 13 jaar: 70% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 14 jaar: 68% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 15 jaar: 65% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 16 jaar: 62% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 17 jaar: 58% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 18 jaar: 57% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 19 jaar: 53% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199), 20 jaar: 49% zonder gebreken Fiat Grande Punto / Punto Evo (199) Ford Fiesta (VI), 7 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 8 jaar: 83% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 10 jaar: 78% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 11 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 12 jaar: 76% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 13 jaar: 75% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 14 jaar: 73% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 15 jaar: 70% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 16 jaar: 66% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 17 jaar: 62% zonder gebreken Ford Fiesta (VI), 18 jaar: 61% zonder gebreken Ford Fiesta (VI) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Fiat Grande Punto / Punto Evo (199)Ford Fiesta (VI)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat Grande Punto / Punto Evo (199)Ford Fiesta (VI)
Motor & aandrijving37% vaker49% minder
Remmen5% minder33% minder
Wielophanging & vering10% minder62% vaker
Uitlaat & emissie72% vaker11% minder
Stuurinrichting29% vaker32% vaker
Elektronica & veiligheid10% mindergemiddeld
Carrosserie & roest83% vaker15% minder
Ruiten, wissers & spiegels35% vaker34% minder
Verlichting41% vaker25% vaker
Banden & wielen17% vaker43% vaker
LPG/CNG33% minder72% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode