Fiat Idea of Volkswagen Touran (I)?

De Fiat Idea heeft bij de APK 17% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Touran (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat IdeaVolkswagen Touran (I)
Bouwjaren2003–20072003–2015
Zonder technische gebreken56% (gem. 54%)62% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt33% (gem. 31%)27% (gem. 23%)
Ranglijst#35 van 106 MPV's#71 van 106 MPV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand8%7%
Terugroepacties01
Geëxporteerd5%15%
Op naam in Nederland95117.773

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Idea, 18 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Idea, 19 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Idea, 20 jaar: 55% zonder gebreken Fiat Idea, 21 jaar: 51% zonder gebreken Fiat Idea, 22 jaar: 52% zonder gebreken Fiat Idea Volkswagen Touran (I), 9 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 10 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 12 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 13 jaar: 70% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 14 jaar: 65% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 15 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 17 jaar: 57% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 18 jaar: 53% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 19 jaar: 47% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 20 jaar: 44% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 21 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Touran (I), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Touran (I) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Fiat IdeaVolkswagen Touran (I)alle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat IdeaVolkswagen Touran (I)
Motor & aandrijving5% vaker59% vaker
Wielophanging & vering12% vaker60% vaker
Remmen30% minder8% minder
Uitlaat & emissie27% vaker27% minder
Elektronica & veiligheid9% minder46% vaker
Stuurinrichting41% minder51% minder
Carrosserie & roest33% vakergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld26% minder
Verlichtinggemiddeld32% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode