Fiat Panda (II) of Opel Agila (A)?

De Opel Agila (A) heeft bij de APK 16% minder vaak technische gebreken dan de Fiat Panda (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat Panda (II)Opel Agila (A)
Bouwjaren2004–20122000–2007
Zonder technische gebreken61% (gem. 63%)56% (gem. 51%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 25%)29% (gem. 32%)
Ranglijst#41 van 60 mini-auto's#25 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2005–2007
Onlogische tellerstand4%10%
Terugroepacties11
Geëxporteerd3%2%
Op naam in Nederland55.33214.942

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 14 16 18 20 22 24 26 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Panda (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Panda (II), 13 jaar: 69% zonder gebreken Fiat Panda (II), 14 jaar: 66% zonder gebreken Fiat Panda (II), 15 jaar: 64% zonder gebreken Fiat Panda (II), 16 jaar: 63% zonder gebreken Fiat Panda (II), 17 jaar: 61% zonder gebreken Fiat Panda (II), 18 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Panda (II), 19 jaar: 56% zonder gebreken Fiat Panda (II), 20 jaar: 51% zonder gebreken Fiat Panda (II), 21 jaar: 46% zonder gebreken Fiat Panda (II), 22 jaar: 42% zonder gebreken Fiat Panda (II), 23 jaar: 43% zonder gebreken Fiat Panda (II) Opel Agila (A), 17 jaar: 69% zonder gebreken Opel Agila (A), 18 jaar: 68% zonder gebreken Opel Agila (A), 19 jaar: 64% zonder gebreken Opel Agila (A), 20 jaar: 60% zonder gebreken Opel Agila (A), 21 jaar: 58% zonder gebreken Opel Agila (A), 22 jaar: 55% zonder gebreken Opel Agila (A), 23 jaar: 51% zonder gebreken Opel Agila (A), 24 jaar: 47% zonder gebreken Opel Agila (A), 25 jaar: 45% zonder gebreken Opel Agila (A), 26 jaar: 43% zonder gebreken Opel Agila (A) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Fiat Panda (II)Opel Agila (A)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat Panda (II)Opel Agila (A)
Wielophanging & vering45% vaker13% vaker
Remmen16% vakergemiddeld
Uitlaat & emissie89% vaker68% minder
Motor & aandrijving32% minder6% minder
Stuurinrichting24% mindergemiddeld
Carrosserie & roest68% vaker73% minder
Elektronica & veiligheid64% minder64% minder
Verlichting31% minder44% minder
Ruiten, wissers & spiegels46% minder75% vaker
Banden & wielen43% minder46% minder
LPG/CNG70% minder92% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode