Fiat Panda (II) of Smart ForTwo (450)?

De Smart ForTwo (450) heeft bij de APK 22% minder vaak technische gebreken dan de Fiat Panda (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat Panda (II)Smart ForTwo (450)
Bouwjaren2004–20121999–2007
Zonder technische gebreken61% (gem. 63%)59% (gem. 51%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 25%)30% (gem. 32%)
Ranglijst#41 van 60 mini-auto's#18 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%14%
Terugroepacties10
Geëxporteerd3%5%
Op naam in Nederland55.3273.091

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 14 16 18 20 22 24 26 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Panda (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Panda (II), 13 jaar: 69% zonder gebreken Fiat Panda (II), 14 jaar: 66% zonder gebreken Fiat Panda (II), 15 jaar: 64% zonder gebreken Fiat Panda (II), 16 jaar: 63% zonder gebreken Fiat Panda (II), 17 jaar: 61% zonder gebreken Fiat Panda (II), 18 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Panda (II), 19 jaar: 56% zonder gebreken Fiat Panda (II), 20 jaar: 51% zonder gebreken Fiat Panda (II), 21 jaar: 46% zonder gebreken Fiat Panda (II), 22 jaar: 42% zonder gebreken Fiat Panda (II), 23 jaar: 43% zonder gebreken Fiat Panda (II) Smart ForTwo (450), 18 jaar: 62% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 19 jaar: 59% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 20 jaar: 59% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 21 jaar: 56% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 22 jaar: 58% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 23 jaar: 59% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 24 jaar: 58% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 25 jaar: 60% zonder gebreken Smart ForTwo (450), 26 jaar: 66% zonder gebreken Smart ForTwo (450) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Fiat Panda (II)Smart ForTwo (450)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat Panda (II)Smart ForTwo (450)
Wielophanging & vering45% vaker11% vaker
Remmen16% vaker9% minder
Uitlaat & emissie89% vakergemiddeld
Motor & aandrijving32% minder46% minder
Stuurinrichting24% minder8% vaker
Carrosserie & roest68% vaker66% minder
Elektronica & veiligheid64% minder45% minder
Verlichting31% minder8% minder
Ruiten, wissers & spiegels46% minder66% minder
Banden & wielen43% minder33% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode