Fiat Panda (II) of Suzuki Alto (V)?

De Fiat Panda (II) heeft bij de APK 9% minder vaak technische gebreken dan de Suzuki Alto (V), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat Panda (II)Suzuki Alto (V)
Bouwjaren2004–20122002–2006
Zonder technische gebreken61% (gem. 63%)43% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 25%)46% (gem. 32%)
Ranglijst#41 van 60 mini-auto's#47 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%11%
Terugroepacties10
Geëxporteerd3%4%
Op naam in Nederland55.3325.904

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Panda (II), 12 jaar: 71% zonder gebreken Fiat Panda (II), 13 jaar: 69% zonder gebreken Fiat Panda (II), 14 jaar: 66% zonder gebreken Fiat Panda (II), 15 jaar: 64% zonder gebreken Fiat Panda (II), 16 jaar: 63% zonder gebreken Fiat Panda (II), 17 jaar: 61% zonder gebreken Fiat Panda (II), 18 jaar: 59% zonder gebreken Fiat Panda (II), 19 jaar: 56% zonder gebreken Fiat Panda (II), 20 jaar: 51% zonder gebreken Fiat Panda (II), 21 jaar: 46% zonder gebreken Fiat Panda (II), 22 jaar: 42% zonder gebreken Fiat Panda (II), 23 jaar: 43% zonder gebreken Fiat Panda (II) Suzuki Alto (V), 18 jaar: 47% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 19 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 20 jaar: 42% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 21 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 22 jaar: 43% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 23 jaar: 43% zonder gebreken Suzuki Alto (V), 24 jaar: 40% zonder gebreken Suzuki Alto (V) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Fiat Panda (II)Suzuki Alto (V)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat Panda (II)Suzuki Alto (V)
Wielophanging & vering45% vaker75% vaker
Remmen16% vaker43% vaker
Uitlaat & emissie89% vaker12% vaker
Motor & aandrijving32% minder15% vaker
Stuurinrichting24% minder78% vaker
Carrosserie & roest68% vaker45% vaker
Elektronica & veiligheid64% minder59% minder
Verlichting31% minder14% minder
Ruiten, wissers & spiegels46% minder52% minder
Banden & wielen43% minder17% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode