Fiat Sedici of Mini Countryman / Paceman (R60/R61)?

De Mini Countryman / Paceman (R60/R61) heeft bij de APK 39% minder vaak technische gebreken dan de Fiat Sedici, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Fiat SediciMini Countryman / Paceman (R60/R61)
Bouwjaren2007–20132010–2016
Zonder technische gebreken68% (gem. 66%)86% (gem. 77%)
Met een afkeurpunt26% (gem. 24%)6% (gem. 16%)
Ranglijst#23 van 45 kleine SUV's#6 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties01
Geëxporteerd8%5%
Op naam in Nederland1.62310.431

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Fiat Sedici, 12 jaar: 77% zonder gebreken Fiat Sedici, 13 jaar: 75% zonder gebreken Fiat Sedici, 14 jaar: 68% zonder gebreken Fiat Sedici, 15 jaar: 70% zonder gebreken Fiat Sedici, 16 jaar: 67% zonder gebreken Fiat Sedici, 17 jaar: 65% zonder gebreken Fiat Sedici, 18 jaar: 57% zonder gebreken Fiat Sedici, 19 jaar: 60% zonder gebreken Fiat Sedici Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 8 jaar: 93% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 9 jaar: 90% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 10 jaar: 90% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 11 jaar: 89% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 12 jaar: 87% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 13 jaar: 86% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 14 jaar: 82% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 15 jaar: 79% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 16 jaar: 81% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Fiat SediciMini Countryman / Paceman (R60/R61)alle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFiat SediciMini Countryman / Paceman (R60/R61)
Wielophanging & vering59% vaker82% minder
Remmen8% vaker45% minder
Motor & aandrijving37% minder23% vaker
Stuurinrichting42% minder87% minder
Elektronica & veiligheid47% minder38% minder
Uitlaat & emissie64% minder61% minder
Carrosserie & roest77% minder22% minder
Ruiten, wissers & spiegels56% minder51% minder
Verlichting63% minder18% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode