Hyundai Atos of Seat Arosa?

De Hyundai Atos heeft bij de APK 17% minder vaak technische gebreken dan de Seat Arosa, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai AtosSeat Arosa
Bouwjaren2000–20081998–2005
Zonder technische gebreken60% (gem. 54%)46% (gem. 49%)
Met een afkeurpunt31% (gem. 30%)38% (gem. 33%)
Ranglijst#23 van 60 mini-auto's#39 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%8%
Terugroepacties00
Geëxporteerd13%4%
Op naam in Nederland10.9343.511

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai Atos, 16 jaar: 69% zonder gebreken Hyundai Atos, 17 jaar: 68% zonder gebreken Hyundai Atos, 18 jaar: 64% zonder gebreken Hyundai Atos, 19 jaar: 63% zonder gebreken Hyundai Atos, 20 jaar: 61% zonder gebreken Hyundai Atos, 21 jaar: 59% zonder gebreken Hyundai Atos, 22 jaar: 53% zonder gebreken Hyundai Atos, 23 jaar: 48% zonder gebreken Hyundai Atos, 24 jaar: 46% zonder gebreken Hyundai Atos, 25 jaar: 42% zonder gebreken Hyundai Atos, 26 jaar: 41% zonder gebreken Hyundai Atos Seat Arosa, 19 jaar: 54% zonder gebreken Seat Arosa, 20 jaar: 54% zonder gebreken Seat Arosa, 21 jaar: 48% zonder gebreken Seat Arosa, 22 jaar: 46% zonder gebreken Seat Arosa, 23 jaar: 44% zonder gebreken Seat Arosa, 24 jaar: 45% zonder gebreken Seat Arosa, 25 jaar: 44% zonder gebreken Seat Arosa, 26 jaar: 46% zonder gebreken Seat Arosa, 27 jaar: 42% zonder gebreken Seat Arosa Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai AtosSeat Arosaalle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai AtosSeat Arosa
Remmengemiddeldgemiddeld
Wielophanging & vering20% minder14% vaker
Motor & aandrijving37% minder35% vaker
Carrosserie & roest180% vaker46% minder
Uitlaat & emissie6% minder84% vaker
Stuurinrichting44% minder25% minder
Elektronica & veiligheid43% minder45% minder
Verlichting29% minder36% vaker
Ruiten, wissers & spiegels65% minder16% minder
Banden & wielen39% minder38% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode