Hyundai Atos of Toyota Aygo (I)?

De Hyundai Atos en de Toyota Aygo (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai AtosToyota Aygo (I)
Bouwjaren2000–20082006–2014
Zonder technische gebreken60% (gem. 54%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt31% (gem. 30%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#23 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand6%4%
Terugroepacties01
Geëxporteerd13%1%
Op naam in Nederland10.928100.160

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 12 14 16 18 20 22 24 26 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai Atos, 16 jaar: 69% zonder gebreken Hyundai Atos, 17 jaar: 68% zonder gebreken Hyundai Atos, 18 jaar: 64% zonder gebreken Hyundai Atos, 19 jaar: 63% zonder gebreken Hyundai Atos, 20 jaar: 61% zonder gebreken Hyundai Atos, 21 jaar: 59% zonder gebreken Hyundai Atos, 22 jaar: 53% zonder gebreken Hyundai Atos, 23 jaar: 48% zonder gebreken Hyundai Atos, 24 jaar: 46% zonder gebreken Hyundai Atos, 25 jaar: 42% zonder gebreken Hyundai Atos, 26 jaar: 41% zonder gebreken Hyundai Atos Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai AtosToyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai AtosToyota Aygo (I)
Remmengemiddeld33% vaker
Wielophanging & vering20% minder23% minder
Motor & aandrijving37% minder70% minder
Carrosserie & roest180% vaker70% vaker
Uitlaat & emissie6% minder12% vaker
Stuurinrichting44% minder82% minder
Elektronica & veiligheid43% minder30% minder
Verlichting29% minder9% vaker
Ruiten, wissers & spiegels65% minder230% vaker
Banden & wielen39% minder49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode