Hyundai i10 (I) of Toyota Aygo (I)?

De Toyota Aygo (I) heeft bij de APK 16% minder vaak technische gebreken dan de Hyundai i10 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai i10 (I)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2008–20132006–2014
Zonder technische gebreken68% (gem. 69%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt23% (gem. 21%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#34 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren20112011–2014
Onlogische tellerstand4%4%
Terugroepacties01
Geëxporteerd1%1%
Op naam in Nederland38.908100.160

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai i10 (I), 10 jaar: 77% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 11 jaar: 74% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 12 jaar: 73% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 13 jaar: 74% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 14 jaar: 73% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 15 jaar: 69% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 16 jaar: 62% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 17 jaar: 56% zonder gebreken Hyundai i10 (I), 18 jaar: 51% zonder gebreken Hyundai i10 (I) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai i10 (I)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai i10 (I)Toyota Aygo (I)
Remmen18% vaker33% vaker
Motor & aandrijving35% vaker70% minder
Wielophanging & vering16% minder23% minder
Elektronica & veiligheid45% vaker30% minder
Stuurinrichtinggemiddeld82% minder
Uitlaat & emissie53% minder12% vaker
Verlichting21% minder9% vaker
Carrosserie & roest69% minder70% vaker
Ruiten, wissers & spiegels76% minder230% vaker
Banden & wielen23% minder49% vaker
LPG/CNG79% minder84% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode