Hyundai i10 (II) of Kia Picanto (II)?

De Kia Picanto (II) heeft bij de APK 46% minder vaak technische gebreken dan de Hyundai i10 (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai i10 (II)Kia Picanto (II)
Bouwjaren2014–20202011–2017
Zonder technische gebreken78% (gem. 85%)83% (gem. 79%)
Met een afkeurpunt14% (gem. 9%)11% (gem. 14%)
Ranglijst#57 van 60 mini-auto's#13 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2013–2014
Onlogische tellerstand1%2%
Terugroepacties01
Geëxporteerd0,8%0,6%
Op naam in Nederland31.99861.176

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai i10 (II), 4 jaar: 93% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 5 jaar: 92% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 6 jaar: 85% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 7 jaar: 84% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 8 jaar: 79% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 9 jaar: 78% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 10 jaar: 75% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 11 jaar: 71% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 12 jaar: 69% zonder gebreken Hyundai i10 (II), 13 jaar: 73% zonder gebreken Hyundai i10 (II) Kia Picanto (II), 7 jaar: 87% zonder gebreken Kia Picanto (II), 8 jaar: 86% zonder gebreken Kia Picanto (II), 9 jaar: 85% zonder gebreken Kia Picanto (II), 10 jaar: 85% zonder gebreken Kia Picanto (II), 11 jaar: 85% zonder gebreken Kia Picanto (II), 12 jaar: 83% zonder gebreken Kia Picanto (II), 13 jaar: 81% zonder gebreken Kia Picanto (II), 14 jaar: 78% zonder gebreken Kia Picanto (II), 15 jaar: 76% zonder gebreken Kia Picanto (II) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai i10 (II)Kia Picanto (II)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai i10 (II)Kia Picanto (II)
Remmen127% vakergemiddeld
Elektronica & veiligheid143% vaker67% vaker
Wielophanging & vering36% minder57% minder
Stuurinrichting7% minder50% minder
Motor & aandrijving29% minder64% minder
Uitlaat & emissie70% minder74% minder
Verlichting14% minder13% minder
Carrosserie & roest33% minder48% vaker
Banden & wielengemiddeld5% vaker
Ruiten, wissers & spiegels64% minder69% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode