Hyundai i20 (II) of Volkswagen Polo (6R/6C)?

De Hyundai i20 (II) heeft bij de APK 40% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Polo (6R/6C), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai i20 (II)Volkswagen Polo (6R/6C)
Bouwjaren2015–20202009–2017
Zonder technische gebreken89% (gem. 87%)69% (gem. 76%)
Met een afkeurpunt6% (gem. 8%)19% (gem. 16%)
Ranglijst#23 van 123 kleine auto's#109 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren20182016–2017
Onlogische tellerstand1%3%
Terugroepacties14
Geëxporteerd2%7%
Op naam in Nederland13.750132.237

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai i20 (II), 4 jaar: 96% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 5 jaar: 95% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 6 jaar: 94% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 7 jaar: 92% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 8 jaar: 90% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 9 jaar: 88% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 10 jaar: 86% zonder gebreken Hyundai i20 (II), 11 jaar: 83% zonder gebreken Hyundai i20 (II) Volkswagen Polo (6R/6C), 6 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 7 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 8 jaar: 87% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 9 jaar: 85% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 10 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 11 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 12 jaar: 68% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 13 jaar: 61% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 14 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 15 jaar: 56% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 16 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 17 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai i20 (II)Volkswagen Polo (6R/6C)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai i20 (II)Volkswagen Polo (6R/6C)
Remmen8% minder16% vaker
Elektronica & veiligheid85% vaker80% vaker
Wielophanging & vering49% minder54% vaker
Motor & aandrijving65% minder74% vaker
Carrosserie & roest11% vaker42% vaker
Stuurinrichting91% minder46% vaker
Uitlaat & emissie88% minder51% vaker
Ruiten, wissers & spiegels26% mindergemiddeld
Verlichting54% mindergemiddeld
Banden & wielen44% minder21% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode