Hyundai Tucson (I) of Mitsubishi Outlander (I)?

De Hyundai Tucson (I) heeft bij de APK 6% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Outlander (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai Tucson (I)Mitsubishi Outlander (I)
Bouwjaren2004–20102003–2009
Zonder technische gebreken55% (gem. 58%)51% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt33% (gem. 29%)36% (gem. 29%)
Ranglijst#87 van 131 middelgrote SUV's#101 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%4%
Terugroepacties10
Geëxporteerd23%24%
Op naam in Nederland6.8042.090

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai Tucson (I), 14 jaar: 63% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 15 jaar: 67% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 16 jaar: 63% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 18 jaar: 54% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 19 jaar: 51% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 20 jaar: 47% zonder gebreken Hyundai Tucson (I), 21 jaar: 54% zonder gebreken Hyundai Tucson (I) Mitsubishi Outlander (I), 15 jaar: 65% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 16 jaar: 55% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 17 jaar: 52% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 18 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 19 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 22 jaar: 46% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I) Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai Tucson (I)Mitsubishi Outlander (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai Tucson (I)Mitsubishi Outlander (I)
Remmen38% vaker14% vaker
Wielophanging & vering11% minder15% vaker
Elektronica & veiligheid75% vaker18% minder
Motor & aandrijving37% minder46% minder
Stuurinrichting5% minder174% vaker
Carrosserie & roest184% vaker127% vaker
Uitlaat & emissie5% vaker54% vaker
Verlichting10% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels70% minder84% minder
Banden & wielen12% minder34% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode