Nissan Almera Tino of Opel Meriva (A)?

De Nissan Almera Tino heeft bij de APK 18% minder vaak technische gebreken dan de Opel Meriva (A), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Almera TinoOpel Meriva (A)
Bouwjaren2001–20062003–2010
Zonder technische gebreken59% (gem. 52%)55% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt28% (gem. 32%)34% (gem. 29%)
Ranglijst#23 van 106 MPV's#50 van 106 MPV's
Beste bouwjaren–2009–2010
Onlogische tellerstand6%5%
Terugroepacties50
Geëxporteerd28%4%
Op naam in Nederland2.34723.661

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Almera Tino, 18 jaar: 62% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 19 jaar: 63% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 20 jaar: 62% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 21 jaar: 58% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 22 jaar: 56% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 23 jaar: 54% zonder gebreken Nissan Almera Tino, 24 jaar: 49% zonder gebreken Nissan Almera Tino Opel Meriva (A), 14 jaar: 75% zonder gebreken Opel Meriva (A), 15 jaar: 70% zonder gebreken Opel Meriva (A), 16 jaar: 66% zonder gebreken Opel Meriva (A), 17 jaar: 62% zonder gebreken Opel Meriva (A), 18 jaar: 58% zonder gebreken Opel Meriva (A), 19 jaar: 53% zonder gebreken Opel Meriva (A), 20 jaar: 48% zonder gebreken Opel Meriva (A), 21 jaar: 45% zonder gebreken Opel Meriva (A), 22 jaar: 43% zonder gebreken Opel Meriva (A), 23 jaar: 42% zonder gebreken Opel Meriva (A) Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Almera TinoOpel Meriva (A)alle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Almera TinoOpel Meriva (A)
Remmen13% vaker22% vaker
Uitlaat & emissie53% vaker58% vaker
Elektronica & veiligheidgemiddeld68% minder
Motor & aandrijving53% minder26% vaker
Stuurinrichting25% minder12% vaker
Wielophanging & vering52% minder6% minder
Carrosserie & roest54% minder16% minder
Verlichting11% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels43% minder18% minder
Banden & wielen48% vaker34% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode