Nissan Micra (K11) of Peugeot 205?

De Nissan Micra (K11) heeft bij de APK 7% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 205, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Micra (K11)Peugeot 205
Bouwjaren1993–20021984–1998
Zonder technische gebreken47% (gem. 48%)44% (gem. 48%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)42% (gem. 33%)
Ranglijst#70 van 123 kleine auto's#79 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand11%16%
Terugroepacties00
Geëxporteerd8%2%
Op naam in Nederland4.9894.454

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 21 23 25 27 29 31 33 35 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Micra (K11), 21 jaar: 49% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 22 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 23 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 24 jaar: 47% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 25 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 26 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 27 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 28 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 29 jaar: 50% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 30 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Micra (K11) Peugeot 205, 26 jaar: 45% zonder gebreken Peugeot 205, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 205, 28 jaar: 41% zonder gebreken Peugeot 205, 29 jaar: 41% zonder gebreken Peugeot 205, 30 jaar: 49% zonder gebreken Peugeot 205, 32 jaar: 41% zonder gebreken Peugeot 205, 33 jaar: 49% zonder gebreken Peugeot 205, 34 jaar: 50% zonder gebreken Peugeot 205, 35 jaar: 52% zonder gebreken Peugeot 205 Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 30 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 32 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 33 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 34 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 35 jaar: 52% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Micra (K11)Peugeot 205alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Micra (K11)Peugeot 205
Remmen38% vaker45% vaker
Motor & aandrijving13% minder16% vaker
Stuurinrichting26% vaker43% vaker
Carrosserie & roest150% vakergemiddeld
Wielophanging & vering55% minder10% minder
Uitlaat & emissie45% minder15% vaker
Elektronica & veiligheid64% minder54% minder
Verlichting14% minder22% minder
Ruiten, wissers & spiegels30% minder60% vaker
Banden & wielen15% vaker5% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode