Nissan Micra (K11) of Peugeot 206?

De Nissan Micra (K11) heeft bij de APK 13% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Micra (K11)Peugeot 206
Bouwjaren1993–20021999–2009
Zonder technische gebreken47% (gem. 48%)45% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)32% (gem. 31%)
Ranglijst#70 van 123 kleine auto's#93 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand11%7%
Terugroepacties00
Geëxporteerd8%6%
Op naam in Nederland4.99233.796

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 17 19 21 23 25 27 29 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Micra (K11), 21 jaar: 49% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 22 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 23 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 24 jaar: 47% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 25 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 26 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 27 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 28 jaar: 48% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 29 jaar: 50% zonder gebreken Nissan Micra (K11), 30 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Micra (K11) Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 30 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Micra (K11)Peugeot 206alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Micra (K11)Peugeot 206
Remmen38% vaker6% vaker
Motor & aandrijving13% minder29% vaker
Stuurinrichting26% vaker48% vaker
Carrosserie & roest150% vaker59% minder
Wielophanging & vering55% minder15% minder
Uitlaat & emissie45% minder78% vaker
Elektronica & veiligheid64% minder55% vaker
Verlichting14% minder35% vaker
Ruiten, wissers & spiegels31% minder9% vaker
Banden & wielen15% vakergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode