Nissan Micra (K13) of Nissan Micra (K14)?

De Nissan Micra (K13) heeft bij de APK 20% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Micra (K14), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Micra (K13)Nissan Micra (K14)
Bouwjaren2011–20172017–2026
Zonder technische gebreken79% (gem. 77%)89% (gem. 91%)
Met een afkeurpunt18% (gem. 15%)8% (gem. 6%)
Ranglijst#53 van 123 kleine auto's#94 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2020
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties62
Geëxporteerd1%3%
Op naam in Nederland9.16916.517

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Micra (K13), 8 jaar: 82% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 9 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 10 jaar: 82% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 11 jaar: 80% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 12 jaar: 78% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 13 jaar: 78% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 14 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Micra (K13), 15 jaar: 74% zonder gebreken Nissan Micra (K13) Nissan Micra (K14), 3 jaar: 97% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 4 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 5 jaar: 96% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 6 jaar: 91% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 7 jaar: 89% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 8 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Micra (K14), 9 jaar: 79% zonder gebreken Nissan Micra (K14) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Micra (K13)Nissan Micra (K14)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Micra (K13)Nissan Micra (K14)
Remmen41% vaker12% minder
Wielophanging & vering8% vaker176% vaker
Motor & aandrijving31% minder10% minder
Uitlaat & emissie52% minder180% vaker
Elektronica & veiligheid66% minder38% minder
Stuurinrichting80% minder85% minder
Verlichting11% minder35% minder
Ruiten, wissers & spiegels43% minder15% vaker
Banden & wielen49% vaker71% minder
Carrosserie & roest73% minder71% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode