Nissan Qashqai (J10) of Volkswagen Tiguan (I)?

De Volkswagen Tiguan (I) heeft bij de APK 36% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J10), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Qashqai (J10)Volkswagen Tiguan (I)
Bouwjaren2007–20132008–2016
Zonder technische gebreken54% (gem. 69%)74% (gem. 73%)
Met een afkeurpunt35% (gem. 22%)19% (gem. 19%)
Ranglijst#119 van 131 middelgrote SUV's#67 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2016
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties32
Geëxporteerd14%9%
Op naam in Nederland28.95321.127

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Qashqai (J10), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 11 jaar: 69% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 12 jaar: 64% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 13 jaar: 61% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 14 jaar: 56% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 15 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 16 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 17 jaar: 43% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 18 jaar: 41% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 19 jaar: 39% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10) Volkswagen Tiguan (I), 8 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 9 jaar: 89% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 10 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 11 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 12 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 13 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 14 jaar: 71% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 15 jaar: 67% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 16 jaar: 63% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 18 jaar: 54% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Qashqai (J10)Volkswagen Tiguan (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Qashqai (J10)Volkswagen Tiguan (I)
Stuurinrichting353% vaker87% minder
Wielophanging & vering80% vaker78% vaker
Motor & aandrijving99% vaker7% minder
Remmen8% minder33% minder
Elektronica & veiligheid77% vaker20% minder
Uitlaat & emissie58% minder37% minder
Carrosserie & roest27% vaker38% minder
Verlichtinggemiddeld60% minder
Ruiten, wissers & spiegels18% minder56% minder
Banden & wielen7% minder51% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode