Nissan Qashqai (J11) of Nissan Qashqai (J12)?

De Nissan Qashqai (J11) en de Nissan Qashqai (J12) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Qashqai (J11)Nissan Qashqai (J12)
Bouwjaren2014–20212021–2026
Zonder technische gebreken82% (gem. 86%)95% (gem. 96%)
Met een afkeurpunt12% (gem. 9%)3% (gem. 3%)
Ranglijst#113 van 131 middelgrote SUV's#108 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren2019–
Onlogische tellerstand1%0,9%
Terugroepacties44
Geëxporteerd4%6%
Op naam in Nederland54.27819.897

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Qashqai (J11), 3 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 4 jaar: 96% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 5 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 6 jaar: 92% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 7 jaar: 88% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 8 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 9 jaar: 79% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 11 jaar: 71% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 12 jaar: 67% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11) Nissan Qashqai (J12), 3 jaar: 98% zonder gebreken Nissan Qashqai (J12), 4 jaar: 94% zonder gebreken Nissan Qashqai (J12) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Qashqai (J11)Nissan Qashqai (J12)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Qashqai (J11)Nissan Qashqai (J12)
Wielophanging & vering180% vaker79% minder
Remmen25% vaker26% vaker
Stuurinrichting47% vaker158% vaker
Elektronica & veiligheid18% minder87% vaker
Motor & aandrijving28% minder29% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode