Nissan Qashqai (J11) of Skoda Kodiaq (I)?

De Skoda Kodiaq (I) heeft bij de APK 34% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J11), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Nissan Qashqai (J11)Skoda Kodiaq (I)
Bouwjaren2014–20212017–2024
Zonder technische gebreken82% (gem. 86%)93% (gem. 93%)
Met een afkeurpunt12% (gem. 9%)4% (gem. 5%)
Ranglijst#113 van 131 middelgrote SUV's#59 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren20192017–2018
Onlogische tellerstand1%0,8%
Terugroepacties40
Geëxporteerd4%12%
Op naam in Nederland54.27816.973

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Nissan Qashqai (J11), 3 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 4 jaar: 96% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 5 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 6 jaar: 92% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 7 jaar: 88% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 8 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 9 jaar: 79% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 11 jaar: 71% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 12 jaar: 67% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11) Skoda Kodiaq (I), 3 jaar: 96% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 4 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 5 jaar: 96% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 6 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 7 jaar: 93% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 8 jaar: 92% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I), 9 jaar: 89% zonder gebreken Skoda Kodiaq (I) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's
Nissan Qashqai (J11)Skoda Kodiaq (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelNissan Qashqai (J11)Skoda Kodiaq (I)
Wielophanging & vering180% vaker33% minder
Remmen25% vaker32% vaker
Stuurinrichting47% vaker85% minder
Elektronica & veiligheid18% minder39% minder
Motor & aandrijving28% minder32% minder
Uitlaat & emissie28% minder65% minder
Ruiten, wissers & spiegels49% minder24% minder
Banden & wielen22% minder9% minder
Verlichting75% minder71% minder
Carrosserie & roest80% minder48% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode