Peugeot 107 of Suzuki Alto (VII)?

De Suzuki Alto (VII) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 107, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Peugeot 107Suzuki Alto (VII)
Bouwjaren2006–20142009–2015
Zonder technische gebreken73% (gem. 69%)77% (gem. 72%)
Met een afkeurpunt23% (gem. 22%)19% (gem. 20%)
Ranglijst#22 van 60 mini-auto's#12 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–2014–
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties11
Geëxporteerd0,8%0,7%
Op naam in Nederland100.93539.831

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Peugeot 107, 10 jaar: 86% zonder gebreken Peugeot 107, 11 jaar: 85% zonder gebreken Peugeot 107, 12 jaar: 83% zonder gebreken Peugeot 107, 13 jaar: 80% zonder gebreken Peugeot 107, 14 jaar: 76% zonder gebreken Peugeot 107, 15 jaar: 72% zonder gebreken Peugeot 107, 16 jaar: 67% zonder gebreken Peugeot 107, 17 jaar: 61% zonder gebreken Peugeot 107, 18 jaar: 58% zonder gebreken Peugeot 107, 19 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 107, 20 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 107, 21 jaar: 50% zonder gebreken Peugeot 107 Suzuki Alto (VII), 9 jaar: 84% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 10 jaar: 85% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 11 jaar: 83% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 12 jaar: 81% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 13 jaar: 79% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 14 jaar: 77% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 15 jaar: 75% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 16 jaar: 73% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 17 jaar: 70% zonder gebreken Suzuki Alto (VII) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Peugeot 107Suzuki Alto (VII)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelPeugeot 107Suzuki Alto (VII)
Remmen33% vakergemiddeld
Uitlaat & emissie79% vaker65% minder
Wielophanging & vering36% minder12% minder
Elektronica & veiligheid33% minder20% vaker
Motor & aandrijving71% minder45% minder
Ruiten, wissers & spiegels238% vaker70% minder
Carrosserie & roest12% vaker50% vaker
Stuurinrichting84% minder78% minder
Verlichting18% vaker17% minder
Banden & wielen39% vakergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode