Peugeot 107 of Toyota Aygo (I)?

De Peugeot 107 en de Toyota Aygo (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Peugeot 107Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2006–20142006–2014
Zonder technische gebreken73% (gem. 69%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt23% (gem. 22%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#22 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2011–20142011–2014
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties11
Geëxporteerd0,8%1%
Op naam in Nederland100.948100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Peugeot 107, 10 jaar: 86% zonder gebreken Peugeot 107, 11 jaar: 85% zonder gebreken Peugeot 107, 12 jaar: 83% zonder gebreken Peugeot 107, 13 jaar: 80% zonder gebreken Peugeot 107, 14 jaar: 76% zonder gebreken Peugeot 107, 15 jaar: 72% zonder gebreken Peugeot 107, 16 jaar: 67% zonder gebreken Peugeot 107, 17 jaar: 61% zonder gebreken Peugeot 107, 18 jaar: 58% zonder gebreken Peugeot 107, 19 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 107, 20 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 107, 21 jaar: 50% zonder gebreken Peugeot 107 Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Peugeot 107Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelPeugeot 107Toyota Aygo (I)
Remmen33% vaker33% vaker
Uitlaat & emissie79% vaker12% vaker
Wielophanging & vering36% minder23% minder
Elektronica & veiligheid33% minder30% minder
Motor & aandrijving71% minder70% minder
Ruiten, wissers & spiegels238% vaker230% vaker
Carrosserie & roest12% vaker70% vaker
Stuurinrichting84% minder82% minder
Verlichting18% vaker9% vaker
Banden & wielen39% vaker49% vaker
LPG/CNG84% minder84% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode