Peugeot 206 of Volkswagen Polo (9N)?

De Volkswagen Polo (9N) heeft bij de APK 5% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Peugeot 206Volkswagen Polo (9N)
Bouwjaren1999–20092002–2009
Zonder technische gebreken45% (gem. 52%)52% (gem. 56%)
Met een afkeurpunt32% (gem. 31%)35% (gem. 30%)
Ranglijst#93 van 123 kleine auto's#83 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand7%10%
Terugroepacties03
Geëxporteerd6%4%
Op naam in Nederland33.79641.184

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Volkswagen Polo (9N), 15 jaar: 62% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 17 jaar: 58% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 19 jaar: 51% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 21 jaar: 46% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 22 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 24 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N) Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Peugeot 206Volkswagen Polo (9N)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelPeugeot 206Volkswagen Polo (9N)
Motor & aandrijving29% vaker55% vaker
Remmen6% vakergemiddeld
Elektronica & veiligheid55% vaker10% minder
Stuurinrichting48% vaker9% minder
Uitlaat & emissie78% vaker23% vaker
Wielophanging & vering15% mindergemiddeld
Carrosserie & roest59% minder60% vaker
Verlichting35% vaker29% vaker
Ruiten, wissers & spiegels9% vaker13% vaker
Banden & wielengemiddeld11% minder
LPG/CNG50% minder77% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode