Peugeot 207 of Volkswagen Polo (9N)?

De Peugeot 207 en de Volkswagen Polo (9N) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Peugeot 207Volkswagen Polo (9N)
Bouwjaren2006–20122002–2009
Zonder technische gebreken59% (gem. 64%)52% (gem. 56%)
Met een afkeurpunt26% (gem. 25%)35% (gem. 30%)
Ranglijst#89 van 123 kleine auto's#83 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%10%
Terugroepacties23
Geëxporteerd7%4%
Op naam in Nederland36.44441.184

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 11 13 15 17 19 21 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Peugeot 207, 11 jaar: 74% zonder gebreken Peugeot 207, 12 jaar: 75% zonder gebreken Peugeot 207, 13 jaar: 70% zonder gebreken Peugeot 207, 14 jaar: 67% zonder gebreken Peugeot 207, 15 jaar: 63% zonder gebreken Peugeot 207, 16 jaar: 59% zonder gebreken Peugeot 207, 17 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 207, 18 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 207, 19 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207, 20 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207 Volkswagen Polo (9N), 15 jaar: 62% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 17 jaar: 58% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 19 jaar: 51% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 21 jaar: 46% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 22 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 24 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N) Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Peugeot 207Volkswagen Polo (9N)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelPeugeot 207Volkswagen Polo (9N)
Motor & aandrijving80% vaker55% vaker
Remmengemiddeldgemiddeld
Uitlaat & emissie82% vaker23% vaker
Wielophanging & vering31% mindergemiddeld
Stuurinrichting7% vaker9% minder
Elektronica & veiligheid19% minder10% minder
Verlichting63% vaker29% vaker
Carrosserie & roest57% minder60% vaker
Ruiten, wissers & spiegels13% minder13% vaker
Banden & wielen10% vaker11% minder
LPG/CNG71% minder77% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode