Suzuki Alto (VII) of Toyota Aygo (I)?

De Suzuki Alto (VII) heeft bij de APK 9% minder vaak technische gebreken dan de Toyota Aygo (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Suzuki Alto (VII)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2009–20152006–2014
Zonder technische gebreken77% (gem. 72%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt19% (gem. 20%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#12 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties11
Geëxporteerd0,7%1%
Op naam in Nederland39.834100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Suzuki Alto (VII), 9 jaar: 84% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 10 jaar: 85% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 11 jaar: 83% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 12 jaar: 81% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 13 jaar: 79% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 14 jaar: 77% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 15 jaar: 75% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 16 jaar: 73% zonder gebreken Suzuki Alto (VII), 17 jaar: 70% zonder gebreken Suzuki Alto (VII) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Suzuki Alto (VII)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSuzuki Alto (VII)Toyota Aygo (I)
Remmengemiddeld33% vaker
Wielophanging & vering12% minder23% minder
Elektronica & veiligheid20% vaker30% minder
Motor & aandrijving45% minder70% minder
Uitlaat & emissie65% minder12% vaker
Carrosserie & roest50% vaker70% vaker
Stuurinrichting78% minder82% minder
Verlichting17% minder9% vaker
Ruiten, wissers & spiegels70% minder230% vaker
Banden & wielengemiddeld49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode