Suzuki Grand Vitara (II) of Volvo XC60 (I)?

De Suzuki Grand Vitara (II) en de Volvo XC60 (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Suzuki Grand Vitara (II)Volvo XC60 (I)
Bouwjaren2005–20122009–2017
Zonder technische gebreken70% (gem. 61%)83% (gem. 78%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 27%)11% (gem. 15%)
Ranglijst#44 van 131 middelgrote SUV's#46 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2015–2017
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties111
Geëxporteerd13%15%
Op naam in Nederland3.16015.685

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 8 10 12 14 16 18 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 14 jaar: 80% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 15 jaar: 76% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 16 jaar: 73% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 17 jaar: 70% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 18 jaar: 67% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 19 jaar: 64% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II), 20 jaar: 65% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (II) Volvo XC60 (I), 6 jaar: 92% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 7 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 8 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 9 jaar: 90% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 10 jaar: 87% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 12 jaar: 81% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 13 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 14 jaar: 75% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 15 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 16 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 17 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Suzuki Grand Vitara (II)Volvo XC60 (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSuzuki Grand Vitara (II)Volvo XC60 (I)
Remmengemiddeld30% minder
Motor & aandrijving31% minder6% vaker
Uitlaat & emissie11% vaker26% minder
Wielophanging & vering50% minder22% minder
Elektronica & veiligheid34% minder47% minder
Carrosserie & roest21% vaker56% minder
Stuurinrichting81% minder40% minder
Ruiten, wissers & spiegels27% minder42% minder
Verlichting22% minder41% minder
Banden & wielengemiddeld51% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode