Suzuki Swift (II) of Suzuki Swift (III)?

De Suzuki Swift (II) en de Suzuki Swift (III) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Suzuki Swift (II)Suzuki Swift (III)
Bouwjaren1989–20022005–2010
Zonder technische gebreken48% (gem. 48%)59% (gem. 60%)
Met een afkeurpunt35% (gem. 33%)31% (gem. 27%)
Ranglijst#69 van 123 kleine auto's#74 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand5%5%
Terugroepacties14
Geëxporteerd4%3%
Op naam in Nederland1.94534.457

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 13 15 17 19 21 23 25 27 29 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Suzuki Swift (II), 22 jaar: 51% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 23 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 24 jaar: 49% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 25 jaar: 46% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 26 jaar: 45% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 27 jaar: 40% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 28 jaar: 50% zonder gebreken Suzuki Swift (II), 29 jaar: 48% zonder gebreken Suzuki Swift (II) Suzuki Swift (III), 13 jaar: 66% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 14 jaar: 65% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 15 jaar: 63% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 16 jaar: 62% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 17 jaar: 60% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 18 jaar: 58% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 19 jaar: 55% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 20 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 21 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Suzuki Swift (II)Suzuki Swift (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSuzuki Swift (II)Suzuki Swift (III)
Motor & aandrijvinggemiddeld39% minder
Remmen13% vakergemiddeld
Wielophanging & vering8% minder65% vaker
Carrosserie & roest109% vaker26% vaker
Uitlaat & emissie12% vaker30% minder
Elektronica & veiligheid38% minder16% minder
Stuurinrichting57% minder11% vaker
Ruiten, wissers & spiegels8% vaker74% minder
Verlichting7% vaker15% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode