Hyundai Tucson (III) of Nissan Qashqai (J11)?

De Hyundai Tucson (III) heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J11), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Hyundai Tucson (III)Nissan Qashqai (J11)
Bouwjaren2015–20202014–2021
Zonder technische gebreken85% (gem. 87%)82% (gem. 86%)
Met een afkeurpunt9% (gem. 8%)12% (gem. 9%)
Ranglijst#93 van 131 middelgrote SUV's#113 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren20192019
Onlogische tellerstand0,9%1%
Terugroepacties24
Geëxporteerd6%4%
Op naam in Nederland9.56554.293

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Hyundai Tucson (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 5 jaar: 96% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 6 jaar: 94% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 7 jaar: 91% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 9 jaar: 82% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 10 jaar: 80% zonder gebreken Hyundai Tucson (III), 11 jaar: 75% zonder gebreken Hyundai Tucson (III) Nissan Qashqai (J11), 3 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 4 jaar: 96% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 5 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 6 jaar: 92% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 7 jaar: 88% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 8 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 9 jaar: 79% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 11 jaar: 71% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 12 jaar: 67% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's
Hyundai Tucson (III)Nissan Qashqai (J11)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHyundai Tucson (III)Nissan Qashqai (J11)
Remmen28% vaker25% vaker
Wielophanging & vering5% vaker180% vaker
Stuurinrichting24% vaker47% vaker
Elektronica & veiligheid11% minder18% minder
Motor & aandrijving7% vaker28% minder
Carrosserie & roest265% vaker80% minder
Uitlaat & emissie45% minder28% minder
Banden & wielen5% vaker22% minder
Verlichting65% minder75% minder
Ruiten, wissers & spiegels63% minder49% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode